Під час підведення підсумків 2020-го року відзначили бердичівських арилеристів — РІО Бердичів

Під час підведення підсумків 2020-го року відзначили бердичівських арилеристів

30 груд. 2020 Операція об'єднаних сил

26 артилерійська бригада перемогла у номінації "Краща бригада".

Як зазначив командувач військ оперативного командування «Північ» генерал-майор Валерій Залужний, метою підготовки військ оперативного командування «Північ» в 2020 році було забезпечення готовності управління оперативного командування, військових частин та особового складу до виконання


оперативних завдань щодо відсічі та стримування широкомасштабної збройної агресії противника на ввірених напрямках, удосконалення способів ведення оборонних та стабілізаційних дій, готовність до ведення наступальних дій та відновлення територіальної цілісності України, а також перехід на стандарти НАТО в підготовці особового складу та навчанні військових частин.


Підводячи підсумки, командувач оперативного командування «Північ» генерал-майор Валерій Залужний відзначив якісну, злагоджену роботу всіх управлінь та служб оперативного командування, військових частин і установ та нагородив особовий склад.

Інформація з мережі Фейсбук

artbrgada 1

artbrgada 2

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.