Василя Мазура нагородили орденом міста Бердичева — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Василя Мазура нагородили орденом міста Бердичева

01 груд. 2020 З офіційного порталу Бердичева

Василю Мазуру – міському голові Бердичева 2002-2020 рр. – вручили Орден міста Бердичева. Церемонія нагородження відбулася у колі колективу працівників виконавчого комітету, в якому Василь Мазур пропрацював 23 роки, 18 з яких – на посаді голови міста.

27.11.2020 р. розпорядження про нагородження Василя Мазура підписав в. о. міського голови Сергій Онофрійчук. Текст розпорядження наводиться нижче:

«Розглянувши звернення членів виконавчого комітету Бердичівської міської ради – керівників підприємств, установ та організацій міста, схвалене на засіданні виконавчого комітету 23.11.2020, відповідно до Положення про порядок нагородження орденом міста Бердичева, затвердженого рішенням міської ради від 11.02.2003 № 136 «Про Положення про порядок нагородження орденом міста і Положення про відзначення Почесним знаком міста», керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

За багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розбудову та розвиток усіх галузей міського господарства, впровадження нових форм господарювання, кваліфікований підхід до вирішення питань життєдіяльності міста, збереження історичних та примноження кращих сучасних традицій полікультурного центру Житомирщини, забезпечення міжнаціональної, міжконфесійної злагоди у громаді, розширення і зміцнення міжнародних зв’язків та мудре керівництво територіальною громадою м. Бердичева протягом 2002-2020 років, нагородити орденом міста Бердичева Мазура Василя Костянтиновича – Бердичівського міського голову»

 Василя Мазура нагородили орденом міста Бердичева

 Василя Мазура нагородили орденом міста Бердичева

 Василя Мазура нагородили орденом міста Бердичева

 Василя Мазура нагородили орденом міста Бердичева

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.