Бердичівській лікарні виділили кошти на кисень — РІО Бердичів

Бердичівській лікарні виділили кошти на кисень

На останній позачерговій сесії депутатів VII скликання було проголосовано за ряд важливих рішень, котрі стосуються нинішньої ситуації із захворюваністю на COVID-19. Вона, нагадаємо, останнім часом доволі невтішна не лише у нашому місті, а й в інших містах Житомирщини, через що область нині знаходиться у червоній зоні.

Минулого тижня директор КНП «Бердичівська міська лікарня» Лариса Бабікова на засіданні виконавчого комітету повідомляла про 100-відсоткову заповненість ліжок хворими на коронавірус та тими, у яких підозра на дану інфекцію. Тоді ж, як і кілька минулих засідань, обговорювалося питання достатності кисню для пацієнтів, кількості наявних кріоциліндрів у медичному закладі, запасу ліків для лікування ковідних хворих тощо.

Цього разу начальник фінансового управління Олена Геденач повідомила, що для міського бюджету виділена субвенція з державного бюджету на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну допомогу пацієнтам із COVID-19, у сумі 1 млн. 295 тис. 769 грн. Ці кошти розподілені: 602 тис. 480 грн. спрямовано на видатки загального фонду і 693 тис. 289 грн. – на придбання генератора кисню та трьох кисневих концентраторів.

Крім того, відділ охорони здоров’я звернувся з проханням виділити для міської лікарні кошти у сумі 49 тис. грн. для придбання кисневих балонів для пацієнтів з коронавірусною інфекцією. Ці кошти будуть виділені за рахунок зменшення резервного фонду. Є також звернення начальника відділу охорони здоров’я з проханням перерозподілити кошти за рахунок кошторисних призначень, які є у даному відділі: для придбання пільгових медикаментів – 80 тис. грн. та медикаментів для дітей з інвалідністю – 60 тис. грн.

З міського бюджету виділили кошти КП «Комбінат комунальних підприємств» на здійснення заходів щодо запобігання розповсюдження хвороби COVID-19 – 70 тис. грн. Також була надана фінансова допомога військовим частинам А3091 – 400 тис. грн., А2772 – 200 тис. грн., А1182 – 50 тис. грн., А2927 – 70 тис. грн. та Бердичівському об’єднаному військовому комісаріату – 173 тис. 256 грн. на виконання програми шефської допомоги підрозділам Збройних сил України.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.