Чому в аптеках Бердичева немає медичних термометрів? — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Чому в аптеках Бердичева немає медичних термометрів?

Після дефіциту масок та антисептиків в аптеках Бердичева, та й більшості міст України, наступив новий дефіцит – медичних термометрів.


Обійшовши чи не десяток аптек міста довелось вислухати чимало версій цього дефіциту, і якісь із них, напевно, є вірними.


Підсумовуючи почуте, вдалось зрозуміти, що ртутні термометри більше не випускають китайські виробники, бо підписали конвенцію не використовувати ртуть у виробництві, а електронні термометри привозять до аптек лише окремі постачальники, і наступного разу вони привезуть їх лише в середині листопада.


Виробники смартфонів давно навчили їх рахувати пульс людини і навіть насиченість кисню в крові, але лише деякі сучасні моделі можуть вимірювати температуру тіла з достатньою точністю. Отже, до того часу, поки така опція стане звичною у більшості моделей, доведеться використовувати перевірені часом термометри. А ті, хто свого часу зробив запас таких дрібничок, може тепер їх непогано продати.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.