Роздрукувати цю сторінку

Бердичівська районна виборча комісія вже третю добу очікує на протоколи

У приміщенні райдержадміністрації вони і днюють, і ночують, а коли чоловіки приносять «сидора», чи принесуть самі щось з магазину, то й обідають чи вечеряють.

 


Ніхто з цих жіночок (у складі комісії лише один чоловік) не думав і не гадав, що їм доведеться жити в кабінетах адміністрації. Адже в минулі роки фінальна робота з підрахунку голосів займала максимум одну добу.

 


Станом на 13.00 середи до районної виборчої комісії здали свої протоколи лише територіальні комісії з Гришковець, Швайківки, Червоного і Вчерайшого. І саме під час відвідин журналістом РВК приїхала «здаватись» делегація з Райгородку.


Всього в двох невеличких пакетах вони привезли результат недільного волевиявлення та своєї дводенної роботи з підрахунку голосів та оформлення документів.


Хоча результати виборів голови ОТГ вже давно були оприлюднені у Фейсбук прихильниками кандидатів, особливо того, хто вже приймає поздоровлення з перемогою. Перемогу тут отримав Максим Самчик, який набрав 1537 голосів, а його опоненти Галина Кудлай – 1135 голосів та Максим Капустянський – 684 голоси.


Як довго ще районна комісія пробуде на своєму чергуванні нікому невідомо, адже до неї ще мають привезти документи територіальні комісії з Семенівки, Краснополя, Ружина, Андрушівки та Бердичева.

RVK1

RVK2

RVK3

 

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Олександр Доманський