Студенти Бердичівського педколеджу зустрілись із королевою фентезі — РІО Бердичів

Середа, 27 Жовтня

Студенти Бердичівського педколеджу зустрілись із королевою фентезі

19 жовт. 2020 Із сайту БПК

Вона – надзвичайно щира і позитивна волинянка, закохана у Львів і Карпати, жінка, яка вірить в ідеального чоловіка і, як сама вважає, має його поруч, володарка третьої премії літературного конкурсу «Коронація слова» 2010 року, лауреат премії асамблеї фантастики «ПОРТАЛ-2011» – «Відкриття себе» імені Володимира Савченка.

Вона з дитинства мріяла бути лікарем, а стала королевою українського фентезі. Сьогодні її мрія екранізувати свого «Гонихмарника», і радить сучасній молоді обов’язково прочитати роман «Зворотній бік світів». Це все про неї – українську Стефані Майєр, маловідому за своїм справжнім ім’ям (Мирослава Іванівна Замойська), але знану всією Україною як Дару Корній.


Не часто трапляється можливість безпосередньо поспілкуватися з митцем такого рангу. Але студентам та викладачам коледжу у цьому поталанило.


Запрошення коледжан зустрітись в онлайн форматі Дара Корній прийняла з радістю без будь-яких вагань. А коли зустріч відбулась, то відчувалось, що однакову міру позитиву, приємних вражень отримали усі її учасники. Студенти наче побували за лаштунками біографії та творчості письменниці, з перших вуст дізнались про ті цікаві факти життя авторки, які не знайдеш в Інтернеті і не прочитаєш в жодній книзі, а Дара, в свою чергу, була приємно вражена, що її книги читає, її творчістю цікавиться і захоплюється сучасна молодь та схвильована тим медіа подарунком, який студенти презентували їй з нагоди ювілею.

Наталія Ігорівна Дукач, заступник директора з виховної роботи Ольга Володимирівна Концевич, викладач української мови та літератури, модератор заходу та ініціатор онлайн-зустрічі

 Dara Kutsiy1

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.