У Бердичівській місцевій прокуратурі змінився керівник — РІО Бердичів

Субота, 4 Грудня

У Бердичівській місцевій прокуратурі змінився керівник

Причому до своїх обов’язків новий керівник приступив ще наприкінці вересня, проте багато хто про це не знав. Але на сесії Бердичівської районної ради, засідання якої було скликане у четвер, 15 жовтня, голова районної ради Максим Самчик зазначив, що відтепер прокуратура має нового прокурора.

Сказано це було після виступу першого заступника керівника Бердичівської місцевої прокуратури Вадима Васильовича Кожухара «Про стан законності на території Бердичівського району та заходи щодо її зміцнення». Цей виступ взагалі був призначений на минулу сесію і дане питання тоді було включене у порядок денний, проте на ту сесію ніхто з представників вищезазначеного органу не з’явився, тому й перенесли доповідь на наступний раз.


Швидко, оперативно перший заступник розповів про співпрацю з поліцією, розкриті справи, передані до суду справи, про зменшення кількості злочинів, про складені обвинувачувальні акти, кримінальні провадження стосовно корупційної діяльності тощо. Запитань у присутніх депутатів загалом не було, лише пару і таких, на які відповіді одразу й не зможеш надати.


Тут то наприкінці виступу Максим Самчик і розповів, що попередній керівник – Олександр Васильович Білошицький, який, нагадаємо, очолював посаду керівника нашої місцевої прокуратури з кінця грудня 2019 року, нині вже очолює Житомирську обласну прокуратуру. Його ж місце у Бердичеві зайняв Віталій Васильович Шпак, котрий раніше обіймав посаду першого заступника керівника Новоград-Волинської місцевої прокуратури.


Згідно з поданою новим очільником прокуратури декларацією за 2019 рік, у нього є дружина, яка працює прокурором відділу ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань та інформаційно-аналітичної роботи в Житомирській обласній прокуратурі, та син. Віталій Шпак вказав, що має квартиру площею 60,7 кв.м у Житомирі, власником якої є його дружина – Балашкевич Вікторія Сергіївна. У її власності також знаходяться 4 земельні ділянки: 1200 кв.м – в Іванівці Житомирської області, 0,4 – в Рудківцях Хмельницької області, 1000 та 964 кв.м – у Ружині Житомирської області. Крім того, у власності дружини є також садовий будинок площею 107,8 кв.м в Іванівці Житомирської області.


Два транспортні засоби – «Nissan Rogue» 2015 року та «Volkswagen Transporter» 2006 року – належать безпосередньо новому керівнику Бердичівської місцевої прокуратури.
У 2019 році Віталій Шпак за основним місцем роботи отримав зарплатню у розмірі 514 тисяч 906 гривень. Житомирська міська виконавча дирекція Житомирського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності здійснила йому виплату у розмірі 7 тисяч 740 гривень.


Зарплатня дружини за основним місцем роботи, що вказано також у декларації, становила 178 тисяч 502 гривні, а також повідомлено про грошовий подарунок у розмірі 171 тисяча 570 гривень та вид доходу під назвою «Інше» у вигляді 49 гривень.
Щодо грошових активів, то новий керівник прокуратури має 60 тисяч гривень грошової готівки, а його дружина – 180 тисяч гривень грошової готівки.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.