Затримали стрімерів, закрили гральний заклад та зловили наркоторговців – результативний місяць бердичівської поліції — РІО Бердичів

Субота, 31 Липня

Затримали стрімерів, закрили гральний заклад та зловили наркоторговців – результативний місяць бердичівської поліції

Про це та про інше обговорили на брифінгу начальника Бердичівського відділу поліції Олега Мельничука, який відбувся у понеділок. Крім журналістів, цього разу були запрошені також представники міськвиконкому та райдержадміністрації.


Ми вже писали на сторінках газети про успіхи бердичівських поліцейських, винесені у заголовок замітки, тому на брифінгу запитували більше про проблеми, з успішним рішенням яких правоохоронці поки що не можуть справитись, зокрема про ситуацію навколо центрального ринку.


- Чому знову по понеділкам навколо ринку цигани проводять торгівлю, яка була заборонена з початком пандемії коронавірусу?
- Працівники поліції перевіряють діяльність таких торговців. Підходять до них, встановлюють їх особи та свідоцтва на зайняття підприємницькою діяльністю, проводять роз’яснювальну роботу, в деяких випадках складають адміністративні протоколи та передають їх до суду. З початку вересня складено 26 таких протоколів.


- Чому не забрали автомобіль, з якого торгують цукром і який заважає руху транспорту, хоча ще місяць тому біля нього була помічена оперативна група з евакуатором?
- Тому що не змогли його завести внаслідок технічної несправності. Власник автомобіля пообіцяв його прибрати, як тільки повернеться з відрядження.


- Чому на директора ринку наклали штраф 16 тисяч гривень, а в якості свідка взяли продавщицю самогоном, якій сказали, що замість штрафу за самогон напишемо, що в тебе не було антисептику?
- На всіх нарадах по боротьбі з пандемією піднімають питання дотримання карантинних заходів, і особливо багато претензій в перевіряючих є саме до центрального ринку. Саме тому була зібрана доказова база та призначено такий штраф. Хоча штрафи безпосередньо на підприємців ми не накладали, адже вони мають дуже великий розмір, а поліція з народом. З торговцями ми лише проводимо роз’яснювальну роботу. А щодо продавців самогону, то на них теж було складено ряд адміністративних протоколів.


- Чи складали такі протоколи на торгівців кавунами поза межами ринку, адже в минулі роки обіцяли навіть арештовувати їх товар?
- Так, за цей сезон теж було складено кілька таких протоколів та подавались матеріали до суду щодо арешту продукції.

А взагалі біля ринку щодня чергують 5-8 поліцейських, але і їх не вистачає. Ми подали пропозиції до керівництва ринку та до міськвиконкому збільшити тут кількість відеокамер для оперативного реагування на правопорушення.


- Чи фіксували вже в Бердичеві або районі порушення виборчого законодавства?
- Ні, поки що таких повідомлень до поліції не надходило. Натомість ми вже подали до обласного управління розрахунок про кількість поліцейських, яких нам потрібно додати для ефективної охорони порядку в день проведення виборів. Адже в нашому районі розташовано 93 дільничні виборчі комісії та 6 територіальних.

- Бердичівські поліцейські традиційно була шефами вихованців місцевої школи-інтернату, чи буде продовжена така співпраця з новим спортивним ліцеєм?
- Так, звичайно. Спорт – це гарний спосіб відволікти підлітків від правопорушень, загартувати їх тіло та волю. Раніше ми, дійсно, часто в інтернаті проводили профілактичні заходи або ж шукали правопорушників, в новому спортивному ліцеї у подібних справах поки що не були. Думаю, що таке перепрофілювання позитивно вплине на загальну ситуацію в місті.


- Чи проводяться нині патрулювання сіл району?
- Так, особливо в п’ятницю, суботу та неділю. Відпрацьовуються заклади торгівлі, перевіряють стан водіїв, а в деяких випадках проводяться спільні рейди з поліцейськими сусідніх районів.


- Як перевіряють людей, які знаходяться в самоізоляції?
- Щодо цього ми працюємо в тісному взаємозв’язку з лікарями первинної медицини та спеціалістами міської лікарні, проводимо роз’яснювальну роботу з тими, хто намагається порушити правила карантину. Кілька осіб було притягнуто до адміністративної відповідальності.


- Із збільшенням кількості суддів бердичівського суду чи стали швидше розглядатись адміністративні справи?
- Так, звичайно.


На цьому журналісти та інші гості подякували головному поліцейському Бердичева за надану інформацію та підтвердили потрібність таких щомісячних зустрічей.
Якщо у читачів нашої газети є питання до керівництва поліції, повідомляйте їх нам і на наступній зустрічі ми обов’язково їх задамо начальнику відділу.

polic2

polic3

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.