За зупинку на зеленій зоні покарано двох бердичівлян — РІО Бердичів

Понеділок, 29 Листопада

За зупинку на зеленій зоні покарано двох бердичівлян

Такий незвичний для адмінкомісії протокол розглядали її члени в середу, 23 вересня, на засіданні у міській раді.

Незвичний, мабуть, тому, що найчастіше протоколи стосуються сміття, утримання в неналежному стані прилеглої території, виливу відходів тощо, котрі підлягають під порушення правил благоустрою міста Бердичева і статтю 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення відповідно. Бувають ще протоколи про неналежне утримання тварин та їх вигул без повідка і намордника, занадто високий паркан у домоволодінні, незаконна прибудова тощо. Раніше ще й притягали до відповідальності за великі борги по комунальним послугам, але у зв’язку з карантином нині це заборонено.


А от протоколів про те, що хтось зупинився в забороненому місці чи залишив там автомобіль, якось раніше не спостерігалося. Цього ж дня такий розглядали і складений він був працівниками Бердичівського відділу поліції на чоловіка, який по вулиці Європейській навпроти заводу «Прогрес» 31 серпня здійснив зупинку свого авто на зеленій зоні.


Бердичівлянин на засідання адмінкомісії прийшов, зазначив, що погоджується з написаним і що справді порушив, бо не було куди поставити. Також додав, що більше так не буде робити. Оскільки згідно статті КУпАП, яку своєю зупинкою порушив бердичівлянин, попередження немає, а лише штраф від 340 до 1360 гривень, члени адмінкомісії призначили мінімальну суму. Пом’якшувальною обставиною було те, що чоловік працює на заводі, а там нині ситуація з виплатою зарплатні, і про це, напевно, всі знають, плачевна.


Ще одному товаришу по нещастю, на якого поліція так само склала адмінпротокол за зупинку на зеленій зоні, призначили аналогічний штраф – 340 гривень. Щоправда той чоловік на засідання не прийшов, бо, можливо, був на роботі і не зміг відлучитися.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.