І знову за розміщення реклами оштрафували бердичівлянина — РІО Бердичів

Четвер, 24 Вересня

  • Бердичівський Базар

І знову за розміщення реклами оштрафували бердичівлянина

Цього разу під приціл працівників КП «Бердичівкомунсервіс» потрапив підприємець, який, щоправда, нині припинив тимчасово свою діяльність, але рекламу зняти не встиг.

Протокол інспектори з благоустрою склали про те, що станом на 8 вересня по вулиці Бистрицькій було розміщено зовнішню рекламу в недозволеному для цього місці – на опорі електромереж. Підтвердженням цього є зроблені фото. Проте порушникові було пояснено, що рекламу потрібно зняти і він погодився зняти.
Чоловік, який прийшов на засідання адміністративної комісії, що проходило сьогодні у міській раді, пояснив, що за даною адресою знаходилася його майстерня пам’ятників. Це приватний сектор, але діяльність свою він провадив офіційно і тут не було станків чи іншого обладнання для їх виготовлення, бо в приватному домоволодінні це недозволено, а в майстерні займалися художнім оформленням пам’ятників.


Бердичівлянин також зазначив, що в період карантину він закрився і тимчасово вже не працює як фізична особа-підприємець. А от реклама ця була розміщена на опорі ще років зо 2-3, періодично її знімали, потім знову чіпляли. Наразі чоловік пообіцяв, що забере вивіску, а члени адмінкомісії зазначили, що він може взяти дозвіл на розміщення реклами, аби все було законно і в дозволеному місці. Тому, якщо потрібна консультація тощо, бердичівлянин може звернутися до міської ради.


Проте, незважаючи на позитивне вирішення цього питання, протокол складений і складений він за ст. 152 КУпАП, згідно з якою попередження немає, є лише штраф 340-1700 гривень за порушення правил благоустрою міста. Спільним рішення порушнику призначили мінімальну суму.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.