З новим очільником нацполіції області познайомились особисто бердичівські журналісти — РІО Бердичів

Понеділок, 10 Серпня

  • Бердичівський Базар

З новим очільником нацполіції області познайомились особисто бердичівські журналісти

Місяць тому в Головному управлінні національної поліції в Житомирській області відбулися важливі кадрові зміни – призначення нового керівника. Юрій Олійник, а саме так звуть нинішнього нового очільника нацполіції області, молодий, сповнений прагненнями до позитивних змін та вирішення нагальних і важливих проблем, наявних в області, відкритий для спілкування і співпраці з представниками засобів масової інформації.

Саме з останніми і відбулося таке собі «неформальне» спілкування за чашечкою кави сьогодні у Бердичеві. Адже Юрій Олійник поставив собі у пріоритет завдання здійснити візити до районних центрів області, познайомитися з журналістами, дізнатися про життя міст, його проблеми та обговорити питання забезпечення правопорядку та взаємодії з поліцією у містах та районах. Адже хто, як не ЗМІ, одними із перших дізнаються про резонансні події та висвітлюють інформацію про те, що відбувається, читачам, глядачам, слухачам. Співпраця поліції та журналістів справді тісна, важлива і необхідна.


Після короткого знайомства розпочалося активне обговорення існуючих актуальних, хоч подекуди і кримінальних, проблем у місті та районі. Серед них проблема вечірньої та нічної швидкісної їзди мотоциклістів та байкерів, які не лише перевищують швидкість і заважають відпочивати бердичівлянам, але й становлять загрозу для людей, бо такі катання можуть призвести до нещасних випадків. Також журналісти ознайомили очільника нацполіції області з проблемою недобудови у центрі міста, де часто-густо збирається не лише молодь, а й діти та підлітки, вживаючи алкоголь і навіть наркотики. Юрій Олійник, який сам «за» заняття спортом і його діти також відвідують спортивні секції, зазначає, що діти повинні присвячувати свій вільний час саме спорту, а для цього повинно бути якомога більше спортивних залів, секцій та гуртків, які б заохочували підростаюче покоління витрачати час з користю, а не губити своє життя і ставати на неправильний, асоціальний чи кримінальний шлях.


Окремо, досить детально, зупинилися на проблемі роботи гральних закладів, яка є актуальною вже тривалий час. На це у Юрія Олійника тверда позиція: «Є гральні заклади – їх не буде». На даний час боротьба з такими закладами є і більшість вже не працює, але поодинокі приховані випадки все ж трапляються. Так, лишень вчора у Бердичеві було виявлено такий по вулиці Європейській, звідки вилучили 16 системних блоків, а вже сьогодні стало відомо про ще один, куди виїхала група реагування працівників патрульної поліції.


Не оминули увагою і стихійну торгівлю з рук біля центрального ринку і варіанти вирішення цієї проблеми, так само, як і питання роботи камер відеоспостереження у місті, адже в більшості випадків вони не працюють і у разі кримінальної події їхня робота могла б дуже допомогти правоохоронцям у пошуках злочинці та правопорушників.


Насамкінець новий керівник ГУНП в Житомирській області зазначив, що гарно оцінює роботу Бердичівського відділу поліції під керівництвом Олега Мельничука. Мовляв, динаміка розкриття злочинів позитивна. Натомість журналісти висловили прохання або ж, правильніше було б сказати, побажання, аби начальник Бердичівського ВП хоча б раз на місяць проводив прес-конференції з представниками ЗМІ. Адже, як було наголошено, таким чином можна дізнатися стан справ у місті та районі, задати питання, що найбільше цікавлять та хвилюють, тим самим налагодити ще кращу співпрацю поліції та журналістів.

оliynyk1

оliynyk2

оliynyk3

оliynyk4

оliynyk5

оliynyk6

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.