Відтепер село Демчин на Бердичівщині знову матиме своє озеро — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Відтепер село Демчин на Бердичівщині знову матиме своє озеро

09 лип. 2020 Із сайту Швайківської громади

Охорона природи і раціональне використання її ресурсів – благородна справа. Святим обов’язком людини на землі є охорона навколишнього середовища. Прикро визнавати, але останнім часом ми все частіше спостерігаємо страшні наслідки людської недбалості, згубні для природи.

Озеро у центрі села Демчин днями отримало друге життя. Раніше воно було придатне для  купання, але замулилося близько двох десятків років тому, внаслідок чого його не використовували. Місцеві мешканці на сході села зверталися до Швайківського сільського голови Тараса Яригіна  з проханням очистити озеро. На його ж прохання відгукнувся директор ТОВ «Агроінвестконтакт» Вальтер Чедія і вже незабаром розпочалася кропітка робота.


Завдяки злагодженим діям і співпраці керівництва Швайківської сільської ради  у Демчині  відбувалися роботи по очистці місцевого озера від намулу. Власними силами та власним коштом ТОВ «Агроінвестконтакт» прибрали та вивезли намул з центру села. Наразі озеро набирається водою. Тепер тут можна  облаштувати чудову зону відпочинку і відпочивати у будь – яку пору року.


«Завдяки спільним діям і наполегливості громади,  завдячуючи нашим спонсорам ТОВ «Агроінвестконтакт», яким ми безмежно вдячні,  відтепер люди матимуть змогу відпочити на березі озера. Приємно, що тепер мешканці села проводитимуть тут  вільний час з користю для здоров’я та у родинному колі» – зазначив Швайківський сільський голова Тарас Яригін.

Demchin ozero1

Demchin ozero2

Demchin ozero3

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.