Бердичівські продавці продовжують потрапляти під приціл поліції — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Бердичівські продавці продовжують потрапляти під приціл поліції

Знову черговий протокол про адміністративне правопорушення у вигляді продажу алкоголю неповнолітній особі розглядали члени адмінкомісії на засіданні сьогодні.

Оскільки у нинішніх умовах карантину складати протоколи про несплату комунальних послуг та великі борги не мають права, так само, як і відключати боржників, такі засідання проходять напрочуд швидко. Воно й не дивно, бо замість трьох-чотирьох десятків протоколів нині на розгляд і винесення так званого «вердикту» потрапляють два-три, які стосуються продажу спиртних та тютюнових виробів неповнолітнім та порушення правил благоустрою.


Цього разу під приціл правоохоронців потрапила жінка, яка працює продавцем в одному із магазинів в районі вокзалу. Близько 16:30 23 червня вона здійснила продаж алкогольного напою «Рево» з вмістом спирту 8,5% хлопцеві 2003 року народження. Поліція має також відеодоказ факту продажу.
Зі складеним протоколом жінка погодилася, підписала навіть його, але просила не карати суворо, адже начебто має складну життєву ситуацію в родині. Повістку продавчині було направлено ще 2 липня, проте на сьогоднішнє засідання адмінкомісії вона не з’явилася, хоча й обіцяла прийти.


Згідно статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами» такі дії караються штрафом від 100 до 400 неоподатковуваних доходів громадян – 1700-6800 гривень. Спільним рішенням членів адмінкомісії продавчині призначили штраф у розмірі 3400 гривень, виходячи із попередніх схожих протоколів і призначених покарань.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.