Тільки з Києва та Бердичева можна було поїздом дістатися на курорти Закарпаття — РІО Бердичів

Середа, 22 Вересня

  • vistavka800

Тільки з Києва та Бердичева можна було поїздом дістатися на курорти Закарпаття

Адже з 5 червня і по сьогоднішній день лише один потяг Київ-Ужгород №29 курсував у західному напрямку, і зупинявся він після Києва лише у Бердичеві. Саме тому, пасажирам з сусідніх регіонів, які хотіли їхати на Закарпаття, доводилось самотужки добиратись до однієї зі столиць, і лише тут займати купейні чи плацкартні місця у зручних вагонах.

 


Але вже нинішнього уїк-енду відновлюється рух ще кількох потягів, перші рейси яких розпочинаються 19 чи 20 червня. Хоча потяги у східному і південному напрямку вже були у рейсах кілька тижнів.

 


Приміське сполучення теж вже розпочалось у Київській області, але тільки до Фастова, і в північно-східному напрямку. До речі, мав змогу особисто переконатись, що електрички з Одеси до Білгород-Дністровського на цьому тижні ходять згідно свого звичного розкладу, тричі на день туди й назад.


На жаль, ні місцеві залізничники не знають, коли буде відновлено повноцінний приміський рух, ні на сайті Укрзалізниці, крім загальної новини, що буде відновлено рух приміських поїздів, докладно нічого не сказано.


А поки що в Бердичеві, після відходу потягу Ужгород-Київ, закривають двері вокзалу, які виходять на платформу, а нечисленні його відвідувачі можуть лише розглядати оголошення на стендах та купувати квитки з Києва до міст, з якими відкрилось залізничне сполучення.


Отже, хто з бердичівлян хоче ностальгічно подивитись на справжній потяг, може підходити на вокзал або о 23.40, коли потяг їхатиме на Ужгород, або вранці о 8.10, коли він буде повертатись до Києва.

potyag1

potyag2

potyag3

potyag4

potyag5

potyag6

potyag7

potyag8

potyag9

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.