Каса залізничного вокзалу у Бердичеві почала працювати — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Каса залізничного вокзалу у Бердичеві почала працювати

Але це ще не значить, що через місто почали курсувати електрички чи пасажирські поїзди.

Цього поки немає і коли точно буде, ще не беруться казати бердичівські касири. Лише зазначають, що попередньо, згідно з умовами чергової хвилі послаблення карантину, це заплановано на 1 червня.


А поки, як повідомила касир журналісту «РІО-Бердичів», з 27 числа запущено лише онлайн-продаж квитків на поїзди Інтерсіті у Києві, які почнуть перевозити пасажирів залізничним сполученням з того ж таки 1 червня. На інші напрямки з Бердичева чи з Козятина поки квитків не продають, хоча надіються, що 31 травня з’явиться інформація, які поїзди будуть запущені і яким чином бердичівляни зможуть ними скористатися.


Тим часом у самому залізничному вокзалі, який протягом тривалого часу був закритий, потроху активізується робота. Крім касирів, працює і прибиральниця, роблячи вологе прибирання і дезінфекцію в залі очікування, котрий нині ще загороджений стрічкою і стільчиками.
На вхідних дверях вказано заходити до вокзалу в захисних масках, а також графік роботи каси. Двоє відвідувачів каси зранку вже розпитували про потрібні їм поїзди, але, зрозумівши, що поки нічого не курсує і квитки не продаються, засмутилися і зазначили, що дістатися потрібного пункту їм поки не вдасться.

zalizvokzal1

zalizvokzal2

zalizvokzal3

zalizvokzal4

zalizvokzal5

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.