Нарешті Центр надання адмінпослуг у Бердичеві відновить прийом громадян — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Нарешті Центр надання адмінпослуг у Бердичеві відновить прийом громадян

Після двохмісячної роботи в онлайн-режимі у зв’язку з карантинними обмеженнями Центр надання адміністративних послуг Бердичівської міської ради з 1 червня нарешті почне приймати громадян. Про це було повідомлено сьогодні на скликаному засіданні виконавчого комітету. Це перший його етап виходу з карантину, але і він супроводжується встановленими санітарними вимогами та рекомендаціями.

Перш за все, і працівники, і відвідувачі повинні бути у захисних масках, в тому числі і самостійно виготовлених, або респіраторах та у рукавичках. Прийматимуть громадян виключно за попереднім записом і з дотриманням часового інтервалу, аби відвідувачі не контактували між собою. Свого прийому бердичівляни очікуватимуть ззовні, дотримуючись дистанції у не менш ніж 1,5 метри. Надворі для людей організують місце, де можна буде обробляти руки антисептиком зі вмістом спирту.


Одночасно перебувати у приміщенні зможе кількість осіб з розрахунку не більше 1 особи на 10 кв.м площі зали обслуговування. Між місцями, де надаватимуть адміністративні послуги громадянам, буде забезпечено дистанцію у не менш ніж 1,5 метри. Попередній запис відвідувачів здійснюватиметься за номером телефону 2-13-81.


Адміністратори та державний реєстратор надаватимуть наступні послуги:


- реєстрація місця проживання/ перебування особи;

- зняття з реєстрації місця проживання особи;

- видача довідок місця проживання особи;

- видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки;

- видача містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва;

- реєстрація повідомлення про початок виконання будівельних робіт;

- реєстрація декларації про готовність до експлуатації об’єкта;

- надання відомостей державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку;

- державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяження за заявами фізичних та юридичних осіб, які зареєстровані на території м. Бердичева;

- державна реєстрація фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, які зареєстровані у Бердичеві.


Відділ організації надання адміністративних послуг та відділ з питань державної реєстрації повинен забезпечити надання консультацій громадянам та суб’єктам господарювання з наступних питань за телефонами:


- щодо адміністративних послуг, визначених переліком, затвердженим рішенням Бердичівської міської ради від 18.09.2019 №986 «Про перелік адміністративних послуг, які надаються центром надання адміністративних послуг виконкому Бердичівської міської ради, у новій редакції»: (04143) 2-13-81;

- щодо адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень: (04143) 4-18-53;

- щодо адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців: (04143) 2-13-81.


Окрім того, міський голова наголосив, що кількість телефонів можна і збільшити, аби не було великого навантаження і зайнятої телефонної лінії. А також запропонував до номерів стаціонарних телефонів додати ще і мобільні номери, щоб люди могли телефонувати та записуватися на прийом без якихось перешкод.

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.