Бердичівлян закликають не нести штучні квіти на кладовища — РІО Бердичів

Бердичівлян закликають не нести штучні квіти на кладовища

29 квіт. 2020 З Офіційного порталу Бердичева

Карантин – річ невічна і колись, таки, закінчиться. Люди, котрі цього року через обмежувальні заходи були позбавлені можливості на Поминальні дні відвідати цвинтарі, підуть до могил померлих родичів, друзів, знайомих.

На кладовищі не місце пластмасовим вінкам та квітам! Прагнеш віддати шану пам’яті померлого – краще прийди до могили зі щирою молитвою та посади на ній живі квіти. Недоладний пластик несе з собою виключно загрозу довкіллю та людському здоров’ю і життю.


Відтепер про те, що живе й щире куди краще та безпечніше за штучне й шкідливе, у Бердичеві нагадуватимуть 8 білбордів, розташованих у різних мікрорайонах міста.

Вшановуючи померлих, не шкодити живим, з-поміж іншого, закликатимуть на них бердичівлян та гостей міста.

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.