Бердичівські пожежники врятували від вогню будівлі ферми — РІО Бердичів

Середа, 3 Червня

  • Бердичівський Базар

Бердичівські пожежники врятували від вогню будівлі ферми

Суха і вітряна погода останніми днями стала причиною виникнення багатьох пожеж. Вірніше, не сама погода, а нерозумні зловмисники, які підпалювали суху траву та очерети, а погода їм лише сприяла.

 


Так, нещодавно горіли очерети в районі колишнього цегельного заводу, а чорний попіл з них вкрив вулиці чи не всього міста. В соцмережах було десятки фотографій та відео вогню та диму, але на жаль, не було жодного фото цих дорослих чи дитячих паліїв.

 


А в день святого Благовіщення запалали очерети та трава на іншому кутку міста, біля очисних споруд та за гаражним кооперативом «Буйки», що в районі м’ясокомбінату. Поки вогонь нищив лише траву ще було не дуже страшно, але коли він впритул наблизився до будівель та споруд розташованої поруч ферми, стало дійсно небезпечно.


Саме тому довелось викликати на допомогу екіпаж рятувальної служби. Буквально в лічені хвилини після телефонного дзвінка пожежники вже були на лінії вогню та вмілими діями перешкодили його подальшому розповсюдженню.


На жаль, такі злочини проти природи повторюються з року в рік, і хоча існує теоретично чимала відповідальність за них, практично, зловити паліїв вдається дуже й дуже рідко. То ж пожежники знову й знову наголошують на тому, щоб вкрай обережно поводитись з вогнем, а краще взагалі не розпалювати багаття в часи такої сухої і вітряної погоди.

pozh1

pozh2

pozh3

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.