Учні Бердичівщини мають шанс потрапити до «Школи успіху» — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Учні Бердичівщини мають шанс потрапити до «Школи успіху»

29 січ. 2020 Світлана Прокоф’єва

До уваги керівників закладів освіти та учнів 14-15 років! «Школа успіху» — 10-денний освітній проєкт для підлітків, які хочуть стати соціально активними. Проєкт покликаний дати знання та навички XXI століття.

Протягом 10 днів учасники навчаться розробляти власні проєкти, здобудуть вміння презентації своїх ідей та втілення їх у реальність, побувають в офісах українських компаній і дізнаються про роботу бізнесу, соціальних та комерційних сфер, пройдуть тренінги від івент-менеджерів, комунікаційників, фахівців з ораторського мистецтва, мотиваційних спікерів, істориків, молодіжних лідерів та активістів, які поділяться своїм досвідом та знаннями. Учасники проєкту зможуть взяти участь у філософському модулі від The Aspen Institute Kyiv, на якому у форматі діалогу обговорять питання, з якими зіштовхується молодь у XXI столітті – покликання у житті, любов, гідність, щастя, цінності, виховання звичок здорового способу життя.

У 2019 році учасниками «Школи успіху» стали 50 дівчат та 50 хлопців, які отримали знання та розвинули навички креативного мислення, лідерства, продуктивності, підприємницьких здібностей, інформаційної грамотності, ораторського мистецтва. Крім того, учасники організували 100 локальних «Шкіл успіху», до яких залучили понад 3 000 підлітків.

 Умови участі:

* Реєстрація на проєкт «Школа успіху» відкрита до 15 лютого 2020 року.

* Подати анкету можна за посиланням.

shkolayspihy0

shkolayspihy1

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.