Бердичеву пластуни передали Вифлеємський вогонь миру — РІО Бердичів

Бердичеву пластуни передали Вифлеємський вогонь миру

І сталося це прямісінько на останній у цьому році сесії міської ради та приємно вразило усіх присутніх. Адже по черзі один за одним до зали увійшли молоді хлопці та дівчата, аби виконати почесну місію.

Директор Пластового молодіжного центру Максим Швець зазначив, що Всеукраїнська організація «Пласт» діє більше 100 років, започаткована на початку 20 століття у західній Україні та згодом поширилася на всю територію країни і навіть за її межі, маючи осередки в Америці, Канаді, Сіднеї тощо. Організація представляє дух українства, дух патріотизму та дух єдності українців у всьому світі.


Вифлеємський вогонь миру символізує для пластунів у першу чергу українську єдність, доброзичливість і любов один до одного. Мета «Пласту» є незмінною протягом усіх років його існування і полягає у побудові такої системи виховання дітей та молоді, щоб вони стали повноправними громадянами української держави і створили б такі суспільні одиниці, які б займалися усіма питання розвитку цієї держави.


Вихованці станиці і округи, а це так називаються окремі підрозділи пластунів, Житомирської організації «Пласт» і завітали до Бердичівської міської ради, щоб передати Вифлеємський вогонь миру


Максим Швець упевнений, що, починаючи з цього року, зустрічати пластунів у Бердичеві стане традицією. Ба, більше, проводяться активно роботи, спрямовані на створення такого осередку і в нашому місті. Ініціативну групу з даного питання очолює Остап Маланюк, і за підтримки місцевої влади, сподіваються, разом розвиватимуть національно-патріотичне виховання дітей і молоді згідно прийнятої у цьому році державою стратегії.


Вифлеємський вогонь миру перебуватиме на першому поверсі у міській раді, де розміщений Центр надання адміністративних послуг. Кожен бажаючий може не лише його побачити, але й взяти собі його частинку, прийшовши і запаливши свічечку.

plast1

plast2

plast3

plast5

plast6

plast7

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.