На головну бердичівську ялинку вже чіпляють іграшки. Фото — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

На головну бердичівську ялинку вже чіпляють іграшки. Фото

Третій день працівники МКАРСу невпинно трудяться, аби ошатно вбрати новорічну ялинку, розташовану на Центральній площі Бердичева. Тим самим у місті розпочинається підготовка до новорічно-різдвяних свят.

Зазвичай кожного року головну зелену красуню наряджають трішки пізніше. Проте, враховуючи, що робота це не зовсім то і легка, бо розтягується на кілька днів, та ще й погода надворі може бути непередбачувана, а частіше всього морозна та прохолодна, починають комунальники раніше.


Цьогоріч, традиційно, на ялинці з’являться і нові іграшки. За словами інженера МКАРСу Олександра Короля, який керує процесом прикрашання ялинки, деякі б’ються, а ще й є любителі забрати собі додому велетенську кулю, які навіть не бояться напруги і примудряються, стаючи один одному на плечі тощо, зняти її, кожного року доводиться поповнювати запас прикрас.


Бердичівський символ новорічно-різдвяних свят прикрашають цього року 650-ма різнокольоровими іграшками-кулями, 100 з яких придбали, а це на 50 штук більше, аніж минулого року. Також на ялинці розмістять іграшки-дзвіночки, 60 великих сніжинок , які світитимуться, та стільки ж гірлянд.


Проводку електрик заздалегідь перевірив і облаштував, проте вже в процесі прикрашання комунальники перевірятимуть, як світяться гірлянди, як вони розміщені і чи, можливо, потрібно щось підправити. В планах також почепити світлові сніжинки на ті ялинки, які безпосередньо розташовані перед міською радою, проте цим працівники МКАРСу вже займуться після того, як прикрасять головну ялинку.

2019yalinka1

2019yalinka2

2019yalinka3

2019yalinka4

2019yalinka5

2019yalinka6

2019yalinka7

2019yalinka8

2019yalinka9

2019yalinka10

2019yalinka11

2019yalinka12

2019yalinka13

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.