Гуманітарну допомогу з Чернівців привезли для жителів Бердичівщини. Фото — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Гуманітарну допомогу з Чернівців привезли для жителів Бердичівщини. Фото

Зовсім нещодавно в соціальній мережі з’явилася інформація про те, що до Бердичева має прибути гуманітарна допомога для сімей, які, на жаль, не мають можливості жити в доставку з тих чи інших причин, не можуть дозволити собі придбати навіть найнеобхіднішого, вже не кажучи про інші, здавалося б, звичайні речі. І найбільше, напевно, вразило і зацікавило те, що така допомога прибуває до нашого міста із Чернівців, причому уперше.

Долаючи сотні кілометрів, їдучи і вдень, і вночі, втомлені, звісно, але щасливі від того, що прямують у нове місто, аби подарувати частинку доброти людям, які цього потребують, представники Благодійного фонду "Я майбутнє України" сьогодні приїхали до Бердичева.
Даний благодійний фонд існує вже 12 років, а ось уже 2 роки втілює у реальність проект «Географія Майбутнє України». Суть проекту полягає в тому, що представники фонду збирають цілу фуру гуманітарної допомоги (б/в та нові іграшки, одяг, взуття, засоби гігієни, коляски, підгузки, ванночки та дитяче харчування тощо) і розвозять її по різним куточкам України.


Цього разу для видачі такої допомоги було обрано Бердичів, що стало можливим завдяки співпраці з Бердичівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Останні, в свою чергу, завжди співпрацюють з можливими організаціями, щоб надати підтримку і допомогу сім’ям району, котрі опинилися у складних життєвих обставинах. Соціальні працівники зв’язалися з Благодійним фондом "Я майбутнє України" і результатом цього став приїзд 10-тонної фури гуманітарної допомоги. Заздалегідь соціальні працівники зателефонували сім’ям, попередили про таку акцію та запросили прийти і взяти потрібні для них речі.
Так само була проведена робота, за словами прес-секретаря фонду, і Бердичівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, був розміщений анонс у соціальних мережах, аби охопити і проінформувати якомога більшу кількість людей.


Таку допомогу фонд збирає і доставляє щомісяця. Приносять і присилають речі, засоби тощо небайдужі люди з усіх міст України, а також з-за кордону – українська діаспора з Люксембурга, Німеччини, Канади, США. Лише з нового року з-за кордону до фонду надійшло майже 9 тисяч посилок.
Гуманітарну допомогу завантажують у велику фуру і доправляють до заздалегідь обраного міста. В Житомирську область, за словами волонтерів, її привезли уперше і саме до Бердичева. Стосовно інших міст області, то прес-секретар зазначила, що як тільки об’їдуть заплановані міста і почнуть по другому, так сказати, колу, то оберуть якесь інше місто Житомирщини.


Що ж до нашого міста, то у зазначений час - на 10-ту годину - біля приміщення Бердичівської РДА зібралося чимало людей. Всі вони з нетерпінням очікували, коли ж нарешті зможуть взяти для себе та своїх родин необхідні речі. Хтось один з родин заповнював, згідно процедури, анкету, вказуючи кількість діток у сім’ї, наявність мами та тата, хто виховує дітей і т.д. Після цього кожен міг переглянути привезений одяг, взуття, дитячі іграшки, коляски та ванночки, засоби гігієни і обрати для себе потрібне.


Волонтери ще перед початком роздачі гуманітарної допомоги вказали, що за попередніми списками розраховували на близько 100 людей, але, можливо, буде й більше. Роздачу було заплановано проводити до 15-ї години, а ті речі, які люди не заберуть, залишаться тут і центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді потім роздасть їх тим, хто, можливо, не зміг прийти цього дня, і хто потребує такої допомоги.

gumanitarna1

gumanitarna2

gumanitarna3

gumanitarna4

gumanitarna5

gumanitarna6

gumanitarna7

gumanitarna8

gumanitarna9

gumanitarna10

"gumanitarna11

"gumanitarna12

"gumanitarna13

"gumanitarna14

"gumanitarna15

"gumanitarna16

"gumanitarna17

"gumanitarna18

"gumanitarna19

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.