Цієї неділі бердичівляни переведуть стрілки годинника — РІО Бердичів

Середа, 22 Вересня

  • vistavka800

Цієї неділі бердичівляни переведуть стрілки годинника

На зимовий час цієї неділі, 27 жовтня, перейдуть українці.

Вже традиційно кожна родина переведе о 4-й годині ранку стрілки годинника на час назад, тобто на 3-тю годину.


Нагадаємо, що неодноразово вже були розмови про скасування цього щорічного процесу, восени і навесні, що неабияк полегшило життя людей у плані звикання до нового часу і самопочуття. Адже, як правило, перелаштовувати організм доводиться протягом двох тижнів як мінімум, хоча, як зазначають експерти, восени це проходить легше.


Проте поки відомо, що Європейським Парламентом схвалено скасування переведення годинників на літній і зимовий часи аж у 2021 році, а тому, якщо Європейський Союз ухвалить таке рішення, Кабінет Міністрів України також розглядатиме пропозицію відмови від такої практики.


Експерти також радять перевести годинники ще у суботу перед сном, аби в неділю прокинутися вже за новим часом. У більшості телефонів, ноутбуках та планшетах час змінюється автоматично.

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.