Роздрукувати цю сторінку

Троє військовослужбовців з Бердичева перемогли у всіх номінаціях фотоконкурсу на приз Командувача оперативного командування "Північ"

21 жовт. 2019 За матеріалами сайту «Північ»

Завершився фотоконкурс на приз Командувача оперативного командування "Північ". В ньому взяли участь 36 авторів, які надіслали близько двохсот світлин: портретів Захисників і Захисниць, історичні фото бойових дій своїх підрозділів, світлини зі змагань та навчань на полігонах, а також - поза конкурсом - портрети своїх пухнастих побратимів.

Участь у конкурсі взяли і військовослужбовці 26 абр ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича. Троє військовослужбовців – Олег Калашніков, Владислав Лесик та Олена Рикаль - стали переможцями у всіх номінаціях фотоконкурсу. Конкурсна комісія, ретельно розглянувши світлини, в результаті обговорень нагородила за зайняті призові місця авторів фото:


1. Призом Командувача оперативного командування "Північ" - Олега Калашнікова, прес-офіцера 26 абр ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича за світлину "Артилерист".

2. Поетичними збірками "Це наша правда" за зайняті призові місця в номінації "Портрет захисниці України" - Олега Калашнікова за 2 місця (1 і 2 місця), фото "Захисниця з пухнастим побратимом", "Рятівниця" та "Артилеристка".

3. Календарями оперативного командування "Північ" за зайняті призові місця в номінації "Захисники України" - Владислава Лесика за 1 місце, фото "2С5 Гіацинт".

4. Поза конкурсом було відзначено грамотами Командувача світлини в категорії "Приз глядацьких симпатій" - фото Олени Рикаль "Веселка над артою" та в категорії "Пухнасті побратими" - фото Владислава Лесика "Бойове совеня".

fotopriz1

fotopriz1

fotopriz1

fotopriz1

fotopriz1

fotopriz1

fotopriz1

super cina