Два протоколи з різницею у кілька хвилин склали на бердичівлянку у Києві — РІО Бердичів

Середа, 20 Жовтня

Два протоколи з різницею у кілька хвилин склали на бердичівлянку у Києві

На засіданні адміністративної комісії у середу було розглянуто одразу два протоколи, складені на бердичівлянку, яка є фізичною особою-підприємцем у Києві. Причому обидва стосувалися порушення правил благоустрою міста і були складені з різницею у 15 хвилин 16 вересня цього року.

Найперше інспектори «Київблагоустрою» вручили протокол жінці о 12:30 про утримання в незадовільному стані прилеглої до тимчасової споруди території по проспекту Григоренка у Дарницькому районі. А вже далі в хід пішов наступний протокол про самовільне зайняття зеленої території та встановлення тимчасової споруди, що порушує правила благоустрою Києва та статтю 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


На засідання адміністративної комісії жінка не прийшла через власні причини, але відправила замість себе брата. Чоловік намагався роз’яснити ситуацію членам комісії так, як знав сам. Виявляється, що вищевказана тимчасова споруда є пунктом прийому вторинної сировини і сюди всі, а особливо безхатьки, приносять пластикові пляшки, макулатуру тощо. В той день власники і працівники пункту вирішили розібрати принесені та складені завали, тим самим прибрати територію, але не встигли, по інспектори якраз і склали протокол.


Стосовно ж другої проблеми, то документи на споруду, як зазначив чоловік, у сестри є, але щось у них чи то не правильно складено, чи не до кінця оформлено, чи якогось документу нема – він точно не знає. Сміття на території вже прибрано і цьому є фотопідтвердження.
Згідно статті 36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. На жінку було складено одразу 2 протоколи за однією і тією ж статтею Кодексу, тому покарання призначали по одному протоколу. Штраф за порушення правил благоустрою суб’єктом підприємницької діяльності становить від 850 до 1700 гривень.


Одноголосно члени адміністративної комісії призначили максимальну суму, а також просили чоловіка передати своїй сестрі, щоб вона розібралася з документами на тимчасову споруду. Бо якщо протокол складено, то з документами не все в порядку точно, а через деякий час інспектори можуть знову скласти протокол і доведеться знову платити штраф.

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.