На Бердичівщині розпочались навчальні збори з військовозобов’язаними та резервістами області — РІО Бердичів

Субота, 30 Трв

  • Бердичівський Базар

На Бердичівщині розпочались навчальні збори з військовозобов’язаними та резервістами області

З 19 вересня 2019 року на Житомирщині розпочалися масштабні навчальні збори з військовозобов’язаними та резервістами області.

 

 

 

Учасники зборів до 28 вересня пройдуть повний курс навчання та здобудуть нові навички за своєю військово-обліковою спеціальністю. На навчальні збори територіальної оборони до оздоровчого табору «Березовий гай» під Скраглівкою приїхали понад 2 тис. резервістів.


Участь у навчальних зборах взяв заступник командувача Сухопутних військ з територіальної оборони генерал-майор Анатолій Баргилевич.


Також відвідав навчальні збори голова ОДА Віталій Бунечко, керівники міста Бердичів та Бердичівського району. В цей же день голова ОДА побував в обласному госпіталі для ветеранів війни та оглянув Гришковецьку гімназію.


Довідково. Під час перебування на зборах резервістам гарантується збереження місця роботи, займаної посади та середньої заробітної плати на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування і форм власності, а також вони будуть забезпечені безкоштовним медичним обслуговуванням, якісним харчуванням та речовим майном, соціальний пакет та фінансові виплати – згідно чинного законодавства.
Учасники (військовозобов’язані, резервісти) навчальних зборів не будуть залучені до операції об’єднаних сил (ООС) та інших військових дій на сході України.
За матеріалами сайту Житомирської ОДА
Фото зі сторінки Софії Томашевської у "Фейсбук"

zbory1

zbory2

zbory3

zbory4

zbory5

zbory6

zbory7

zbory8

zbory9

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.