Бердичівські поліцейські пройшли тренінги по роботі з уразливими категоріями населення — РІО Бердичів

Вівторок, 19 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Бердичівські поліцейські пройшли тренінги по роботі з уразливими категоріями населення

27 серп. 2019 Відділ комунікації поліції Житомирської області

Упродовж липня-серпня у 14 відділах та відділеннях поліції відбулися спеціалізовані навчання з питань забезпечення дотримання прав уразливих груп громадян. Загалом участь у них взяли близько 250 правоохоронців.

У поліцейських підрозділах Житомирщини тематичні тренінги були ініційовані Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів. Організаторами ж виступила БО «Легалайф-Україна» за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria) та благодійної організації «100 відсотків життя» у рамках проекту «Шлях до змін».


Для всебічного обговорення наявних проблем щодо захисту прав таких людей до навчань запросили представників різних служб поліції: превентивної, ювенальної, карного розшуку, слідства та інших з Брусилівського, Бердичівського, Ємільчинського, Коростенського, Любарського, Новоград-Волинського, Малинського, Попільнянського, Пулинського, Романівського, Ружинського, Черняхівського, Чуднівського та Хорошівського відділів і відділень.


До проведення тренінгів з поліцейськими долучились представники різних громадських організацій, серед яких Тетяна Романенко (Житомирське відділення "Легалайф-Україна"), Тетяна Чеховець («Скриня корисних справ»), Юлія Огороднійчук («Патріотична сила»), Олена Коваленко як регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Житомирській області та інші. Компетентні тренери акцентували увагу учасників на найбільш важливих та принципових моментах.


Так, поліцейські розібралися та дали чітке визначення поняттям «уразливі категорії», «їх стигми та дискримінація». Під час вирішення ситуативних задач окресленої тематики правоохоронці різних підрозділів ділились власним досвідом спілкування та роботи з такими громадянами.

treningpol2

treningpol3

"treningpol4

treningpol5

treningpol6

treningpol7

treningpol8

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.