Як бердичівлян карають за торгівлю з рук — РІО Бердичів

П'ятниця, 29 Трв

  • Бердичівський Базар

Як бердичівлян карають за торгівлю з рук

І бореться з бердичівлянами, які без дозвільних документів, поблизу ринку продають овочі та фрукти традиційним методом – складанням протоколів про адміністративне правопорушення.

Так, на засіданні адміністративної комісії у середу, таких протоколів було розглянуто два – на чоловіка та на жінку.


Їх з ящиками овочів та фруктів правоохоронці виявили по вулиці 30-річчя Перемоги, біля ринку, де зазвичай підприємці або ж їхні наймані офіційні працівники продають борошно та цукор. Трішки далі реалізовують такий же товар у вигляді сезонних овочів суб’єкти підприємницької діяльності, котрі мають усі дозвільні документи. Про їхнє часткове переміщення та подальшу долю ми повідомляли на минулому тижні, коли у міській раді проходила нарада і обговорювалося питання майбутнього приведення до ладу проїжджої частини з нанесенням дорожньої розмітки та встановленням дорожніх знаків.


В даній же ситуації, а точніше – в двох ситуаціях, бердичівляни займалися торгівлею з рук у невстановлених для цього місцях, чим, як вказано у складених і наданих на розгляд комісії протоколах, порушили правила благоустрою згідно ст. 152 КУпАП.


Жінка, яка прийшла на засідання і була дуже схвильована та засмучена, з обвинуваченням погодилася, зазначила, що хотіла підзаробити через важкі сімейні обставини. Їй дали на реалізацію кілька ящиків помідорів та перцю, от вона їх і продавала, але після цього інциденту вже більше не буде. Попередження по цій статті немає, штраф – від 340 до 1360 гривень. Через те, що явилася на засідання, пояснила та погодилася з тим, що порушила, одноголосно члени адміністративної комісії призначили мінімальну суму штрафу.
Чоловікові ж, який не прийшов і, більше того, навіть не погодився зі складеним протоколом, хоч і здійснював торгівлю у невстановленому для цього місці і без документів, було призначено максимальний штраф – 1360 гривень.

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.