Нічному бердичівському дебоширу призначили штраф — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Нічному бердичівському дебоширу призначили штраф

Доволі часто у нашому місті, як і в багатьох інших, не всі люди, а особливо молодь, зарання вмощуються у ліжка і відпочивають перед новим робочим днем.

Більшість надає перевагу відпочинку, прогулюючись містом, відвідуючи розважальні заклади або навідуючись до друзів і знайомих, щоб разом посидіти в компанії, провести весело і приємно час, тим паче, якщо це вихідний день. Але якщо одні проводять дозвілля, не заважаючи іншим, то є й такі, повідомлення про яких потім надходить до чергової частини поліції, мовляв, у пізній час заважають відпочивати, бо голосно слухають музику, кричать чи навіть б’ються у дворі або ж по-сусідству через стінку скандалять.


Про таку неприємну ситуацію та нічного дебошира говорили присутні на засіданні адміністративної комісії. Виявилось, що працівниками Бердичівського відділу поліції 01 серпня був складений протокол про адміністративне правопорушення на чоловіка, котрий порушував тишу. В багатоповерховому будинку по вулиці Чорновола він після опівночі у під’їзді стукав та дзвонив у двері, чим заважав мешканцям відпочивати. Правоохоронців, очевидно, викликав потерпілий, в двері оселі якого й стукав незнайомець. Зрозуміло, що на засідання адмінкомісії правопорушник не прийшов, тому покарання члени адміністративної комісії призначали без присутності чоловіка.

Згідно КУпАП такі дії підпадають під ст. 182 («Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях») і тягнуть за собою попередженням або ж накладанням штрафу на громадян від п’яти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 85-255 гривень. Оскільки чоловік не з’явився, пояснень ніяких не надав та ще й справді дебоширив вночі, то було прийняте одноголосне рішення про максимальний штраф.

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.