Роздрукувати цю сторінку

Байкери з усієї України викликали фурор у Бердичеві. Фото. Відео

Близько 20-ти різноманітних мотоциклів та байків сколихнули сьогодні розмірений будній день у Бердичеві. Різні за розмірами, за кольорами, за комплектацією та марками вони викликали і справді фурор серед бердичівлян, як дорослих, так і дітей. Останні з великим захопленням фотографувалися і біля «залізних коней», і навіть вилазили на них, зачаровано і з захватом оглядаючи кожну деталь.

Не менш ефектно виглядали і керманичі потужних двоколісних: шкіряні куртки, рукавиці та навіть штани, з різними емблемами та наліпками, шоломами і спецвзуттям, хустинками і з традиційними для байкерів борідками, хоча й не у всіх.
Такий гучний приїзд мотоциклів та байків до Бердичева став можливим завдяки відомому «Мотопробігові Єдності», який проводиться уже втретє і присвячений Єдності України. Хлопці та чоловіки розпочали свій так званий «марафон» ще з Ужгороду 15 липня і до 23 липня за планом проїдуть через 31-е місто, через всі області України, фінішуючи в Одесі. Традиційно вже учасники мотопробігу побувають на острові Хортиця і обновлять прапор України, встановлений минулого року, а також відвідають Маріуполь та відправляться до міста Чонгар, де передадуть прапор Кримськотатарського народу як символ того, що Крим був, є і буде частиною України.


У кожному місті до учасників «Мотопробігу Єдності 2019» приєднуються бажаючі на власних мотоциклах та байках, зустрічають на границі областей, супроводжують областю або ж навіть їдуть до кінцевого пункту. Приємно зазначити, що у нашому місті до колони приєдналося і двоє бердичівлян. Олександр Дячук, колишній військовий, лишень повернувся з Норвегії, куди їхав на своєму мотоциклі і з прапором України, як знову сів за кермо свого залізного коня ще у Вінниці, приїхав разом з учасниками до рідного міста і вирушив далі. Тут, на Центральній площі, де спочатку зупинилися байкери та мотоциклісти на відпочинок та перекус, до чоловіка прийшли і дружина з маленьким сином. Хлопчику хоча й всього лиш 3,5 роки, проте мотоцикли він вже обожнює і навіть вправно прибавляє газу під керівництвом тата.


Ще один бердичівлянин, молодий хлопець Андрій Бур’ян, також у Бердичеві на своєму мотоциклі приєднався до мотопробігу. Для нього, як і для вищевказаного чоловіка, це вже другий за рахунком мотопробіг, що проходить у нашому місті.
З Центральної площі всі учасники перемістилися до меморіалу «Слава Героям!», де їх привітали від імені міського голови депутат Бердичівської міської ради Василь Толочко та начальник відділу культури Валентина Кузьменко, подякувавши за те, що вони роблять гарну справу, підтримують єдність України та серед міст, якими прямують, обрали й наше.


На привезених гостями прапорах з’явилися і написи та підписи від бердичівлян як символ того, що Бердичів підтримує таку важливу ініціативу і всім серцем та думками з кожним українцем. Після почесної місії покладання квітів до меморіалу на знак вшанування пам’яті загиблих за цілісність, єдність та незалежність України Героїв, 22-ох мужніх і відважних бердичівлян та жителів району, всі учасники «Мотопробігу Єдності 2019» вирушили у напрямку Житомира і далі за графіком, де у кожному місті та містечку на них чекали і приєднувалися такі ж любителі двоколісних та патріоти своєї держави.

baikery1

baikery2

baikery3

baikery4

baikery5

baikery6

baikery7

baikery8

baikery9

baikery10

baikery11

baikery12

baikery13

baikery14

baikery15

baikery16

baikery17

baikery18

baikery19

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук