Неповнолітнім підобліковим Бердичівського МРВ філії Центру пробації організували екскурсію до Музею історії — РІО Бердичів

Понеділок, 22 Липня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Неповнолітнім підобліковим Бердичівського МРВ філії Центру пробації організували екскурсію до Музею історії

03 лип. 2019 Бердичівський міськрайонний відділ філії Центру пробації у Житомирській області

Провідний інспектор Бердичівського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Юрій Горчаков, психолог відділу Ірина Михальченкова спільно з представниками Бердичівського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Оксаною Новіцькою та Вікторією Рущиць організували для неповнолітніх суб’єктів пробації екскурсію до музею історії м. Бердичева з нагоди відзначення Дня Конституції України.

Упродовж екскурсії неповнолітні ознайомилися з історією виникнення міста, пам’ятними містами, культурною спадщиною, видатними людьми, які в ньому народилися, проживали та прославили місто не тільки в Україні, але й у Європі.

Наприкінці екскурсії було вшановано хвилиною мовчання пам'ять бійців, які проживали в м. Бердичів і загинули, захищаючи Україну в зоні проведення АТО-ООС.

ekskmuz1

super cina

Відео

rif800

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.