На Бердичівському пивзаводі відкрили новий цех розливу — РІО Бердичів

Вівторок, 22 Вересня

  • Бердичівський Базар

На Бердичівському пивзаводі відкрили новий цех розливу

Напередодні найсвятковіших днів у Бердичеві, коли місто відзначає День Молоді, День Конституції, День міста, Дні польської культури та інші визначні події, найвідоміше бердичівське підприємство урочисто відкрило новий цех розливу знаменитого пива у пластмасові пляшки. Саме до цього часу повністю завершились пусконалагоджувальні роботи та цех вийшов на свою повну виробничу потужність – більш ніж 9 тисяч пляшок на годину.


На урочистості до пивзаводу завітали почесні гості з Бердичева та інших міст України. Вони зібрались на території підприємства, де й провели невеличкий захід. Міський голова, як завжди на подібних заходах, взяв на себе обов’язки ведучого, представляючи і гостей, і господарів. Та й сам він виголосив чудові слова на ім’я нинішнього директора заводу Володимира Леоновича Ліпецького та на честь його батька, Леона Романовича, який багато-багато років керував підприємством.


Сьогодні його здобутки підтримують та примножують його сини. Володимир, по суті, зараз робить те, про що мріяв його батько, але робить це іще швидше, енергійніше, масштабніше, адже і час нині швидкий та динамічний.


Крім Василя Костянтиновича говорили добрі слова на честь винуватця свята й інші гості – Генеральний директор «Української галузевої компанії по виробництву пива, безалкогольних напоїв та мінеральних вод «УКРПИВО» Коренькова Галина Миколаївна, головний інженер цієї ж компанії Лавріненко Микола Олександрович та доцент Київського інституту харчових технологій Удодов Сергій Олександрович.


Останній гість зовсім не випадково опинився в Бердичеві в цей час і в цьому місці, адже саме цей інститут закінчували свого часу і директор пивзаводу Володимир Ліпецький, і його син Антон, який вже теж працює на заводі, і міський голова Бердичева Василь Мазур, і народний депутат України Олександр Ревега, який теж долучився до вітальних слів. Він пообіцяв і надалі рекламувати бердичівське пиво на найвищих щаблях української влади та в кулуарах Верховної Ради.


Після урочистого перерізання традиційної стрічки гості церемонії одягнули спеціальні халати та головні убори та зайшли оглянути новий цех. В ньому всього кілька працівників слідкували за майже монотонною роботою конвеєрних ліній. Ось до пічки подаються пре-форми пляшок, які нагадують за розмірами шкільні пробірки, а в печі з них виростають пляшки, які автоматично подаються до лінії розливу. Наступні автомати клеять на пляшку етикетки, пакують їх спочатку у пачки по 6 пляшок, а потім і на піддони висотою в півтора метра, які вантажаться в автомобілі і роз’їжджаються по всій Україні.


Після змістовної екскурсії гостей запросили продегустувати продукцію підприємства, щоб ще раз переконатись, що «Бердичівське» - то найкраще пиво на землі.

pivzavod1

pivzavod2

pivzavod3

pivzavod4

pivzavod5

pivzavod6

pivzavod7

pivzavod8

pivzavod9

pivzavod10

pivzavod11

pivzavod12

pivzavod13

super cina

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.