Бердичівських дільничних вітали з професійним святом — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Бердичівських дільничних вітали з професійним святом

19 черв. 2019 Власкор

Чудове професійне свято зібрало у вівторок, 18 червня, у Бердичівському відділі поліції правоохоронців, представників міської ради та ОТГ. Тут вітали дільничних офіцерів поліції, про повідомляє у соціальній мережі «Фейсбук» інспектор ювенальної превенції Олеся Чубоха:

«З метою вітання дільничних, колектив відділу поліції, представники адміністрації міської ради, представники ОТГ, зібралися на урочистість!
Встановлення цього свята засвідчує визнання державою особливої ролі Вашого багаточисленного підрозділу в підтриманні правопорядку та наданні кваліфікованої допомоги громадянам.


"За родом своєї діяльності ви знаходитесь найближче до людей та їхніх помешкань, добре володієте важливою інформацією про особливості довіреної Вам дільниці. Ці знання дають змогу передбачити можливі прояви правопорушень та вжити оперативних заходів для їх попередження. Покладена на Вас місія – складна і відповідальна, але мені приємно відзначити, що дільничні офіцери поліції виконують свої службові обов’язки сумлінно", - привітав колектив начальник Бердичівського відділу поліції Олег Мельничук.


Вітання також, пролунали і від присутніх гостей: "Громада вдячна Вам за людяність, надійність, принциповість, високий професіоналізм і постійну готовність допомогти в скрутній ситуації".
У день професійного свята бажаю Вам завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну вам мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення.
Нехай у ваших родинах живе радість, достаток і злагода!».

sviatovp1

sviatovp2

sviatovp3

sviatovp4

sviatovp5

sviatovp6

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.