Від пострілу в голову загинув колишній бердичівлянин, народний депутат Дмитро Тимчук — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Від пострілу в голову загинув колишній бердичівлянин, народний депутат Дмитро Тимчук

Ця звістка сьогодні сколихнула український інформаційний простір. 


Як пишуть медіа, Дмитро Тимчук загинув сьогодні від необережного поводження з пістолетом під час його чищення. Хоча в такій версії сумніваються дуже багато людей, які знали Дмитра особисто.

«Тимчук після закінчення Бердичівського політехнічного коледжу навчався на факультеті журналістики ЛВВПУ у Львові. Потім, за розподілом, потрапив до Києва, служив і працював у газеті військ ППО , потім в " главку " Національної гвардії України, не нинішньої, а тієї , яка була в перші роки незалежності, потім служив в структурних підрозділах Міноборони України.

Як військовий журналіст , Дмитро Тимчук бував і в наших миротворчих місіях - три рази в Іраку, потім в Косово та Лівані. Звідти писав дуже цікаві статті. Після відряджень частенько заїжджав в Бердичів - до чорноти засмаглий, повний вражень і творчих планів. У нашому місті проживають його батьки, тому й не дивно, що всі далекі мандри Дмитра закінчувалися тут. 

Вже декілька років Тимчук - головний редактор інтернет-проекту "Флот2017" і керівник громадської організації "Центр військово-політичних досліджень" . З того часу, як на кордонах України з'явилися «зелені чоловічки» Дмитро став координатором групи "Інформаційний опір". Як досвідчений журналіст, він відчув, що саме в цьому питанні у нас панує повний інформаційний вакуум. І як тільки у Фейсбуці активно запрацював його « Інформаційний опір », багато тих, кого цікавить питання Путінської військової авантюри, можуть з перших рук дізнатися новини.» - так ми писали про свого земляка в 2014 році.


Потім Дмитро Тимчук став депутатом Верховної Ради за списками партії «Народний Фронт», але свої інформаційну війну не припиняв ні на мить. В 2015 році він зустрічався з юними кореспондентами Бердичівської школи журналістики (на фото), яким розповідав про особливості журналістики військової.

 

Редакція газети «РІО-Бердичів» висловлює співчуття рідним та близьким нашого земляка.

super cina

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.