Олександр Ревега подарував бердичівським дітлахам веселий відпочинок — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Олександр Ревега подарував бердичівським дітлахам веселий відпочинок

 1 червня, у День захисту дітей, у Бердичеві вже традиційно всі атракціони у парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка працювали для дітей безкоштовно.


Такий подарунок не перший раз робить народний депутат України Олександр Васильович Ревега, який орендував парк ще до того, як став народним депутатом і доклав чимало зусиль і коштів, щоб підтримати його інфраструктуру у діючому стані та частково поліпшити її.


Бердичівляни вже знають про таку традицію, тому 1 червня до парку приходять сотні і тисячі дітей з батьками чи бабусями і терпляче чекають на свою чергу до улюблених атракціонів. Дітей катали безкоштовно, а супроводжуючих дорослих – за гроші. Так само купували квитки тим дітям, батьки яких не хотіли чекати, тоді їх пускали без черги.


Не працювали, на жаль, цього дня атракціони «Шалені гонки», «Веселі гірки», та улюблена багатьма поколіннями бердичівлян велика ланцюгова карусель, відома всім під назвою «цепочка». Зате всі інші атракціони працювали на повну потужність цілий день і втомлені їх оператори ледве справлялись з таким дитячим потоком. Не додавали настрою і деякі батьки, які від довгого стояння в чергах ставали агресивними, сварились і грубіянили.


А всі зекономлені цього дня, напевно, були витрачені на тисячі порцій морозива, яке продавалось на кожному кроці і було в руках чи не кожного відвідувача парку. Сприяла такому розпродажу і спекотна погода, від якої так гарно рятувала тінь паркових дерев.


В цілому, свято бердичівлянам сподобалось і вони сподіваються, що така традиція не буде забутою, незважаючи на результати дострокових виборів.

 IMG 1773

IMG 1774

IMG 1776

IMG 1777

IMG 1780

IMG 1784

IMG 1785

IMG 1786

IMG 1790

IMG 1799

IMG 1801

IMG 1802

IMG 1803

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.