Начальник Бердичівської поліції очолив колону велосипедистів на міському святі — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Начальник Бердичівської поліції очолив колону велосипедистів на міському святі

27 трав. 2019 Власкор

Начальник Бердичівського відділу поліції  Олег Мельничук спільно із родиною та заступниками прийняв активну участь у Всеукраїнській акції «Велодень-2019», яка відбулася 26 травня на Центральній площі, та очолив колону велосипедистів, які вирушили вулицями міста. 

Для безпечного проведення акції було задіяно особовий склад поліції та організовано проведення інструктажу і супровід
Більше сотні велосипедистів проїхали вулицями міста майже годину та повернулись на Центральну площу, де ще довго фотографувались та спілкувались з однодумцями.


Проведення «Велодня» вже стало традиційним в Бердичеві і кожного разу до нього приєднується все більше і більше прихильників. Так, цьогоріч у заїзді взяла участь секретар міської ради Юлія Лефтер, яка закликала бердичівлян активніше пересідати на велосипеди та наслідувати у цьому європейців.

denvelo1

denvelo2

denvelo3

super cina

Відео

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.