Роздрукувати цю сторінку

Бердичів: рятувальники навчали дошкільнят правилам безпеки

7 травня у дошкільному навчальному закладі № 11 «Барвінок» в місті Бердичеві відбувся завершальний етап тижневої інформаційно-просвітницької кампанії, в рамках якого рятувальники навчали дітей правилам безпеки.

Під час заходу фахівці ДСНС розповіли дітям про небезпеку ігор з сірниками, запальничками та пояснили, як діяти у випадку пожежі. Також вони нагадали номери служб екстреного виклику та навчили малюків як вибиратися із задимленого приміщення. Для закріплення отриманих знань рятувальники провели серед дошкільнят вікторину та продемонстрували як гасити пожежу за допомогою вогнегасника і підручних засобів.

 

Крім того, маленькі слухачі дізналися, що мешканці області постійно знаходять боєприпаси часів минулих війн. Надмірну цікавість виявляти у таких випадках небезпечно, чіпати та переносити такі предмети забороняється. Про знахідку необхідно повідомити за номером «101», а спеціалісти вилучать її та знешкодять.


Захоплюючим видовищем для малечі на майданчику садочка став показовий виступ бійців ДСНС із демонстрацією рятувального спорядження, апаратів для захисту органів дихання, спеціального одягу та касок. Все це діти змогли приміряти і спробувати використати. Кожна дитина могла посидіти за кермом пожежної машини, а самі безстрашні за допомогою рятувальників ще і спробувати загасити пожежу. На згадку про зустріч малечі подарували прапорці із зазначенням екстреного номеру Служби порятунку «101».


Головний інспектор Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області Пилипчук В. О.

poghegniki

poghegniki1

poghegniki2

poghegniki3

poghegniki4

super cina

Віталій Пилипчук

Головний фахівець

Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області

Останнє від Віталій Пилипчук