В Бердичеві інспектори визволяли дітей від нетверезих батьків. Фото — РІО Бердичів

Четвер, 9 Квітня

  • Бердичівський Базар

В Бердичеві інспектори визволяли дітей від нетверезих батьків. Фото

26 квіт. 2019 Інспектор з ювенальної превенції Бердичівського ВП Олеся Чубоха

Ми не уявляємо собі життя без найрідніших нам людей - батька та матері, бо вони дали нам життя, ведуть по життю, завжди є опорою та підтримкою.

Ми звикли, що бути відповідальними батьками – означає любити дитину та піклуватися про неї. Та не завжди батьки виконують належним чином свої батьківські обов’язки: забувають, не знають чи не хочуть знати про відповідальне батьківство.

На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини, а, крім статусу батьківства та прав щодо дітей, батьки отримують ще обов’язки, відповідальність за виховання та розвиток дитини.


Так, працівниками ювенальної превенції спільно із БРЦСССДМ, було здійснено екстрений виїзд до однієї із родин Бердичівщини, так як надійшло повідомлення про загрозу життя та здоров’я дітей. По приїзду були зафіксовані не задовільні умови для проживання дітей, батьки в нетверезому стані. Останніх розміщено до медичного закладу. Вирішується питання про доцільність подальшого проживання малолітніх дітей в даній родині.

viluchennya1

viluchennya2

viluchennya3

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.