У Бердичеві розпочалися триденні польові збори учнів випускних класів та коледжів — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

У Бердичеві розпочалися триденні польові збори учнів випускних класів та коледжів

24 квіт. 2019 Прес-служба 26 абр

На базі 26 артилерійської частини розпочалися триденні польові збори учнів випускних класів та коледжів загальноосвітніх та середніх навчальних закладів міста Бердичева, Бердичівського та сусідніх районів.

Військовослужбовці частини проводять з випускниками інструктаж з заходів безпеки та заняття на навчальних місцях з різних дисциплин.
Також у 30-му ГБО з юнаками та юнками відбувається спілкування, під час якого їх знайомлять з історією та досягненнями частини, специфікою артилерійського виду військ у ЗСУ, умовами проходження служби у підрозділах.


Завершуючим етапом перебування школярів та студентів є екскурсія в Музеї ООС(АТО), яку проводить начальник гарнізонного Будинку офіцерів майор Олег Целінський.

polzbori1

polzbori2

polzbori3

polzbori4

polzbori5

polzbori6

polzbori7

polzbori8

polzbori9

polzbori10

polzbori11

polzbori12

polzbori13

polzbori14

polzbori15

polzbori16

polzbori17

polzbori18

super cina

Відео

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.