Бердичівські школярі цікавились зарплатою суддів та говорили про хабарництво — РІО Бердичів

Четвер, 18 Липня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівські школярі цікавились зарплатою суддів та говорили про хабарництво

11 квіт. 2019 Прес-секретар Бердичівського міськрайонного суду

9 квітня 2019 року із візитом до суду прийшли учні шостого класу Бердичівського міського ліцею № 15.

 

Традиційно зустріч розпочалася із екскурсії приміщенням установи. Діти заходили до канцелярії суду, залів судових засідань та до камер, в яких тримають підсудних. Від заступника керівника апарату суду Пасічник Любові школярі дізналися про особливості роботи судової гілки влади, засади правосуддя в Україні та побачили процес реєстрації документів канцелярією суду. Побачене й почуте викликало в юних гостей багато емоцій. Далі в одному із залів судових засідань усі бажаючі змогли поставити свої питання працівникам суду та дізнатися багато нового. Найдопитливіші цікавились заробітною платою судді та тим, як нині справи із хабарництвом у служителів Феміди. Деякі питання були не зовсім про судову систему, а скоріш стосувалися роботи усіх правоохоронних органів держави. Найбільш було акцентовано увагу присутніх на особливостях кримінальної та адміністративної відповідальності неповнолітніх. Спілкування з школярами було насиченим цікавими питаннями та пройшло в формі дискусії, до якої долучилися всі охочі.
Насамкінець учні сфотографувались на пам’ять.


Діти покидали приміщення суду сповнені приємних вражень від побаченого та почутого. Сподіваємося, що час, проведений в Бердичівському міськрайонному суді, сприятиме формуванню правосвідомості у підростаючого покоління.


Запрошуємо до нас всіх, хто цікавиться юриспруденцією та просто небайдужих на цікаві зустрічі!


super cina

 

Відео

rif800

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.