Журналісти кличуть охочих бердичівлян допомогти прибрати місто — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Журналісти кличуть охочих бердичівлян допомогти прибрати місто

Традиційно, щороку в період проведення двомісячника благоустрою в Бердичеві підприємці, жителі багатоповерхівок, а також працівники комунальних установ, міської ради та виконавчого комітету, депутатського корпусу беруть участь в прибиранні Бердичева від поламаних сухих дерев, піску та відсіву, що накопичилися після зими, і найголовніше – від сміття, яке завдяки невихованим та недобросовісним людям заполонило місто.

Організовано групами містяни не лише прибирають свої власні території чи ті, що прилеглі до місць роботи, а інші вулиці, береги водойм, низини та схили, закидані різного роду побутовими відходами.


Цьогоріч великої популярності набирає такий собі флешмоб по прибиранню місту, участь у якому беруть усі бажаючі бердичівляни і очищають обрану територію від сміття, тим самим роблячи добру і важливу справу. Таку ж справу кожного року роблять і бердичівські журналісти та активісти, долучаючись до весняної толоки. Не став винятком і цей рік, адже вже спільно заплановано прибирання. Місце, обране для наведення порядку, теж є і воно залишилося незмінним з минулого року – вулиця Молодогвардійська, так званий "чуднівський" міст, з правого боку навпроти Костелу Босих Кармелітів, де дуже полюбляють проводити свої вихідні рибаки з вудками.


Територія для прибирання чимала, так само, як те, що доведеться прибирати, адже сміття там вистачає.  Чим більша кількість людей візьме участь у «суботнику», тим краще і швидше піде процес по приведенню до належного вигляду нашого міста.
Тому усі ті бердичівляни, котрі мають бажання допомогти та внести хай невеликий, але важливий вклад у чистоту Бердичева, можуть приєднуватися до прибирання.

Місце зустрічі вказане вище, дата – 13 квітня, субота, о 10:00. Будемо раді тим, хто відгукнеться та прийде.


klich 1


klich 2


klich 3


klich 5


klich 6


klich 7


klich 8


klich 9


klich 10

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.