Солідний штраф доведеться заплатити бердичівлянці за продаж пива неповнолітньому — РІО Бердичів

Четвер, 17 Жовтня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Солідний штраф доведеться заплатити бердичівлянці за продаж пива неповнолітньому

Це вже не перший випадок у Бердичеві, коли в магазинах продовольчих товарів продавчині продають спиртні напої неповнолітнім особам і потрапляють у поле зору правоохоронців, які складають протоколи про адміністративні правопорушення.

Та що там у Бердичеві, як у всіх, з упевненістю можна сказати, містах України такі випадки – явище непоодиноке. Через те, що не просто не попрохали пред’явити паспорт або ж повелися на оманливу зовнішність, адже нині багато неповнолітніх хлопців та дівчат не виглядають на свій вік, доводиться продавцям і платити штраф за свої помилки.


Минулого року ми вже писали про подібний випадок і про те, що жінка, яка «на око» вирішила, що хлопець дорослий, та продала йому пиво, змушена була віддати частину своєї зарплатні за необачність. Цього ж року протокол за схожу ситуацію був складений правоохоронцями вперше. І вперше постраждав один із магазинів під відомою усім назвою «Жменя», в якому продавчиня продала неповнолітньому 2004 року народження дві пляшки пива. Цей факт був зафіксований правоохоронцями в адмінпротоколі, який і розглядали члени адміністративної комісії на засіданні.


Сама жінка, за словами секретаря адмінкомісії, на засідання прийшла і чекала в коридорі, але чомусь не дочекалася та пішла. Вже потім у телефонній розмові вона заявила, що з членами адмінкомісії зв’яжеться адвокат.


Як би там не було, а таке правопорушення підпадає під ст. 156 КУпАП і покаранням є штраф, суми якого, до речі, з лютого цього року збільшилися 1700-6800 гривень. Спільним рішення адмінкомісії жінці доведеться заплатити 3000 гривень за скоєне правопорушення.

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.