Перевести стрілки годинника варто бердичівлянам цієї неділі — РІО Бердичів
  • buhoblik800

Перевести стрілки годинника варто бердичівлянам цієї неділі

28 бер. 2019 Власкор

Традиційно, восени та навесні бердичівляни, які і всі українці, переходять на літній або зимовий час. Для цього в останній тиждень жовтня та березня потрібно переводити стрілки годинника на годину назад або ж, відповідно, уперед.

Вже цього тижня у неділю, з 31 березня, о 3-й годині бердичівлянам необхідно буде перевести годинник на 1 годину вперед. Лікарі повідомляють, що така зміна часу може викликати у людей втому, млявість, проблеми з концентрацією уваги, порушення сну і дратівливість. Тим більше, що перехід на літній час медики вважають найбільш болючим, адже доводиться спати на годину менше.


Українці вже не один рік говорять про те, що переведення годинника варто відмінити, адже це і впливає на самопочуття, і потребує певного часу для адаптації. І такі думки країни Європи та Україна вже обдумували, аж ось 26 березня Європарламент ухвалив рішення скасувати перехід на літній і зимовий час в Євросоюзі уже з 2021 року. Щоправда, окрім голосів євро депутатів, це питання мають детальніше обговорити країни ЄС, щоб прийняти остаточне рішення. Так само країни зможуть самостійно вирішити, за літнім чи за зимовим часом вони житимуть.

super cina

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.