Квест-гра «Запобігти. Врятувати. Допомогти» відбулась у школі №5 у Бердичеві — РІО Бердичів

Понеділок, 1 Червня

  • Бердичівський Базар

Квест-гра «Запобігти. Врятувати. Допомогти» відбулась у школі №5 у Бердичеві

Про необхідність знань правил безпеки життєдіяльності, вміння швидко реагувати, злагоджено і вірно діяти у надзвичайних ситуаціях говорили у п’ятницю в Бердичеві. У загальноосвітній школі №5 відбувся тематичний захід «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Щоб вкотре наголосити на тому, що не можна нехтувати знаннями протипожежної безпеки, навчити учнів цінувати власне життя та життя оточуючих, у навчальному закладі креативно підійшли до його проведення. 

Вчитель основ здоров’я і безпеки життєдіяльності Тетяна Радушинська та завуч з виховної роботи Таїсія Ктітарова організували для школярів цікавий і пізнавальний квест. Почесну місію з оцінювання команд та визначення переможця було довірено гостям заходу: головному інспектору Бердичівського міськрайонного відділу УДСНС України у Житомирській області Віталію Пилипчуку, головному фахівцю Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області Олександру Охрімцю, методисту ІМЦ міського управління освіти і науки Оксані Повійчук, інструктору організації Товариства Червоного Хреста Ользі Дроковій, представництву прес-служби ДСНС та викладачам закладу.

 

Усі п’ять команд обрали для себе вельми тематичні назви. «Квіти життя», «Юні пожежники», «Альфа», «Хоробре серце», «Рятівники» - усі вони на знак готовності змагатися за першість представили себе і своїх капітанів. Дебютним завданням стало збирання пазлів із зображенням землетрусу, засухи, пожежі тощо. Розібратись із вмістом розданих конвертів, скласти з його складових картину руйнівних наслідків стихійного лиха і за кілька хвилин зібрати її воєдино виявилось не так вже й просто. Однак команди впорались із поставленим завданням. Так само вправно розібрались вони і з відповідями на питання та розв’язанням ребусів, що дало змогу перейти безпосередньо до квесту по шкільних кабінетах.


Квест-гра включала в себе рух по маршруту з п’яти станцій: «Перша медична допомога», «Протипожежна безпека», «Вибухонебезпечна», «ОБЖ», «Спортивна». Відповідно до своїх назв, на кожній із станцій на учасників чекав окремий блок питань і практичних завдань по темі, а також «слово-ключ». Зібравши їх усі, учні могли виконати останнє випробування і об’єднати слова у закодоване речення. Куратори гри слідкували за тим, щоб діти діяли злагоджено, команди з’являлись на завдання у повному складі, всі умови були дотримані.


Після того, як усі команди повернулися на старт, суддівська колегія оголосила переможця. Ним, за підсумком набраних балів, стала команда «Квіти життя». Оксана Повійчук та Олександр Охрімець нагородили учасників дипломами та подякували за участь у заході.


На завершення заходу «Запобігти. Врятувати. Допомогти» було проведено навчальну евакуацію школярів на подвір’я навчального закладу. Директор ЗОШ №5 Віктор Мартиненко зауважив, що евакуація пройшла швидко, вчителі і діти діяли злагоджено, за лічені хвилини у школі вже нікого не було. Він наголосив, що у навчальному закладі приділяється величезне значення основам безпеки життєдіяльності, зокрема вивченню правил пожежної безпеки, тож, переконаний, учням буде цікаво подивитись на роботу професійних пожежників у дії. Для цього у дворі було розведено вогнище, яке міг спробувати загасити кожен бажаючий. Охочих приміряти на себе захисний одяг та шолом виявилось чимало. Діти з захватом опановували вогнегасник та пожежний рукав, намагалися локалізувати і врешті знешкодити вогонь. Учні ще довго не відпускали надзвичайників, змінюючи один одного біля умовної пожежі. А рятувальники, в свою чергу, радо пояснювали і розповідали кожному правила поводження з пожежним інвентарем в надії на те, що нинішній захід буде для них корисним і таким, що здатен вберегти від біди.

zapobigti1

zapobigti2

zapobigti3

zapobigti4

zapobigti5

zapobigti6

zapobigti7

zapobigti8

zapobigti9

zapobigti10

zapobigti11

zapobigti12

zapobigti13

zapobigti14

zapobigti15

zapobigti16

zapobigti17

zapobigti18

zapobigti19

zapobigti20

zapobigti21

zapobigti22

zapobigti23

zapobigti24

zapobigti25

zapobigti26

zapobigti27

zapobigti28

zapobigti29

zapobigti30

zapobigti31

zapobigti32

zapobigti33

zapobigti34

zapobigti35

zapobigti36

zapobigti37

zapobigti38

zapobigti39

zapobigti40

zapobigti41

zapobigti42

zapobigti43

super cina

Відео

Діана Сискова

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.