Як легально уникнути покарання за п’яне водіння — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Як легально уникнути покарання за п’яне водіння

Про це можна дізнатись з постанови Бердичівського суду, яка була в кінці лютого оприлюднена на судовому порталі. 

Фабула справи така: 14 лютого, близько 22.00 в місті Бердичів на вулиці Європейській поліцейські зупинили водія вантажного автомобіля з явними ознаками алкогольного сп’яніння, а саме різкий запах алкоголю з ротової порожнини, незвязна мова, нестійка хода. Від проходження огляду на стан сп’яніння у встановленому законом порядку відмовився у присутності двох свідків. Про це поліцейські склали відповідний протокол адміністративного порушення.

25 лютого в суді розглянули цей протокол, висновок щодо результатів медичного огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, виписку з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого та пояснення свідків пригоди.


Порушник пояснив, що обставини, наведені у протоколі, відповідають дійсності, вину свою визнає та щиро розкаюється, просить не позбавляти його права керування транспортними засобами, так як він працює водієм. Також просить розглянути і задовольнити клопотання трудового колективу про звільнення його від відповідальності та передачу матеріалів на розгляд трудового колективу.


Далі суд констатував: Відповідно до частини першої ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп'яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, - тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік і на інших осіб - накладення штрафу в розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Але, враховуючи вказане у клопотанні підприємства (київська транспортна фірма), що порушник до цього часу жодних правопорушень не вчиняв, зарекомендував себе як відповідальний співробітник, до кримінальної відповідальності не притягувався, не мав доган і дисциплінарних стягнень і робота в компанії є єдиним джерелом доходу для родини, суд постановив:


1. Визнати порушника винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною першою ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
2. Звільнити його від адміністративної відповідальності, передбаченої частиною першою ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення
3. Передати матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності порушника на розгляд трудового колективу для застосування до нього заходів громадського впливу.
4. Провадження у справі закрити.


А керівнику підприємства необхідно у десятиденний термін повідомити суд про заходи громадського впливу, які були застосовані до порушника…

 

super cina

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.