Акція від бердичівських поліцейських «Покури за 340 гривень» — РІО Бердичів

Середа, 27 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Акція від бердичівських поліцейських «Покури за 340 гривень»

І це ще далеко не межа суми, яку бердичівляни можуть заплатити за свою пагубну звичку у громадських місцях. Про цю проблему, коли курці з задоволенням випалюють цигарку на вулицях міста, при цьому далеко не відходячи від людяних місць, не говорить хіба що ледачий.

Звісно, дехто все ж намагається сховатися у двориках, за будинками тощо, аби не мозолити очі перехожим та не заважати цигарковим димом людям, котрі знаходяться поруч. Проте більшість, не задумуючись, задовольняють свою потребу у порції тютюну аж ніяк не у спеціально відведених місцях для паління, а прямісінько біля магазинів, закладів харчування та на маршрутних зупинках.


Зрозуміло, що кожного курця, котрий палить цигарку надворі, правоохоронці штрафувати не будуть, проте стати власником «щасливого» протоколу про адміністративне порушення і заплатити штраф щонайменше рівний вартості близько 10-ти пачок цигарок, шанс є. Для цього варто лишень викинути недопалок на тротуарну доріжку і потрапити при цьому у поле зору поліції.


Саме так, очевидно, і не помітила урну або ж не захотіла її шукати та витрачати час на те, щоб недопалок викинути, і молода бердичівлянка. Вдовольнивши по обіді 24 січня свою потребу у цигарці по вулиці Вінницькій, 71, вона жбурнула автоматично свій недопалок на тротуар і вже, мабуть, і хотіли піти далі, та зустріч з правоохоронцями оминути не вдалося. Результат – складений адмінпротокол, відправлений на розгляд членам адміністративної комісії, яка проходила у цю середу. Прийшла на засідання і сама порушниця, так сказати, «розкаятися у вчиненому» та прийняти покарання, що дещо позитивніше вплинуло на рішення присутніх членів комісії.


А все тому, що таке правопорушення тягне за собою чималий штраф, і згідно ст. 152 КУпАП попередження за порушення правил благоустрою не передбачено. Тому доведеться викласти з гаманця штраф у розмірі 340-1360 гривень.


За те, що бердичівлянка погодилася з вчиненим та з’явилася на засідання комісії, отримала мінімальне покарання, проте з попередженням, що наступного разу воно буде більше. Самі ж члени адміністративної комісії цілком і повністю погоджуються, що штрафувати потрібно, адже проблема викидання недопалків вже досягає катастрофічного рівня і на кожному кроці валяються залишки цигарок, окрім іншого сміття, яким також забруднюється місто. І тут вже якнайкраще підходить вислів, що починати потрібно в першу чергу з себе, а для курців одразу з згадується інша рекомендація – палити або у спеціально відведених для цього місцях (щоправда, не думаю, що в нас в місті їх настільки багато і люди про них знають), або вдома.

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.