Роздрукувати цю сторінку

У Бердичеві відбувся "круглий стіл" з учасниками АТО та воїнами-інтернаціоналістами

13 лют. 2019 Бердичівський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

6 лютого 2019 року, в приміщенні виконавчого комітету Бердичівської міської ради відбувся “круглий стіл”, організований управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету спільно з міським центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, куди були запрошені учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти.

Метою заходу стало обговорення актуальних проблем, які стосуються захисників. Також на захід були запрошені представники управлінь і відділів виконавчого комітету Бердичівської міської ради, міського об’єднаного військового комісаріату, центру безоплатної правової допомоги. Серед найактуальніших питань, що цікавили захисників: ознайомлення з пільгами, передбачені законодавством, отримання земельних наділів та одноразових грошових виплат, постановка на квартирний облік, оздоровлення, безкоштовний проїзд тощо.


В ході зустрічі кожен з учасників мав змогу висловитись про “наболівше”, задати питання, і, що немаловажне – запропонувати свою допомогу в проведенні роботи щодо патріотичного виховання молоді, що є сьогодні вкрай необхідним. Обговорення питань було “гострим”, інколи навіть болісним, але необхідним не тільки для кожного захисника, який, зустрічаючи проблеми в мирному житті, часто потребує допомоги, але й для профільних спеціалістів.


На завершення зустрічі, як повідомила начальник управління праці та соціального захисту населення Н.П. Омельянчук, подібні зустрічі являються актуальними, вкрай необхідними, тому обов’язково організовуватимуться й надалі.

stil1

stil2

stil3

super cina