Начальницю казначейства Бердичева привітали з виходом на пенсію — РІО Бердичів

Середа, 8 Квітня

  • Бердичівський Базар

Начальницю казначейства Бердичева привітали з виходом на пенсію

З приємностей розпочалося сьогодні засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради, скликане задля розгляду поточних питань та прийняття важливих рішень.

З гарною подією у житті одного з членів комітету, а саме - виходом на, як це зазвичай називають, «заслужений відпочинок» міський голова та усі присутні вітали начальника Бердичівського управління Державного казначейства України Тетяну Шевчук.


Її вже встигли раніше привітати офіційно, квітами та подарунками, і навіть приїжджав керівник, але цього дня вирішили ще раз, вже на засіданні виконкому, адресувати їй не лише вітання, а й слова подяки за нелегку, але важливу роботу. А віддала їй Тетяна Шевчук, як було зазначено, 23 роки свого життя. «Спочатку вона його створила, створила колектив цього управління і пропрацювала тут більше 20 років», - зазначив міський голова.


На згадку та у якості вдячності за всі ті зусилля, які доклала до створення колективу і за невтомну працю протягом стількох років, начальниці казначейства було вручено подарунок – картину.


Сама Тетяна Шевчук зазначила, що колектив, який вона полишає, складається з професіоналів своєї справи і що він й надалі гарно працюватиме, хоч вже й без неї. Також вона подякувала усім за те, що свого часу у неї повірили і підтримували, тому й працювала так, щоб сьогодні не було соромно вже у зовсім іншому статусі, працювала так, як вміла і могла.


Наприкінці цього урочистого моменту приємну новину озвучила керуюча справами виконавчого комітету Бердичівської міської ради Надія Мохно. Згідно розпорядження міського голови начальника Бердичівського управління Державного казначейства України Тетяну Шевчук нагороджено почесним знаком «За заслуги перед містом».

IMG 1783

IMG 1792

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.