Колишнього директора медколеджу «засвистали» на сесії облради — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Колишнього директора медколеджу «засвистали» на сесії облради

Володимир Клименюк вийшов до трибуни вже наприкінці сесії, після того, як в «Різне» депутати довго дискутували з начальником обласної поліції, чи недостатньо м’яко він повівся з активістами, які перешкоджали початку сесії. 

grafik

Колишній директор медколеджу сказав, що він два терміни був депутатом облради, тому в нього є повне право виступати з цієї трибуни. Депутатам він хотів розповісти про те, що незаконно (на його думку) відмінили конкурс на зайняття посади директора цього бердичівського навчального закладу.

Мовляв, коли він чи не в останній день подавав документи на конкурс, то був єдиним кандидатом, а вже через кілька днів дізнався, що нинішній виконуючий обов’язки директора (якого Клименюк кілька разів назвав «тюремщиком») теж подав документи, і комісія вирішила, що подані обома документи не відповідають законодавству та й відмінила конкурс.


Виступаючий повідомив депутатам, що нещодавня перевірка з міністерства визнала порушенням те, що нині закладом керує людина без відповідної освіти, і призначення фахового першого заступника теж не відповідає нормативам відомства.

Але коли у відповідь на запитання "А хто ж винуватий у відміні конкурсу?" Клименюк назвав прізвища Вілівчука і Ширми (заступника і голови облра відповідно), то головуючий відключив мікрофон, а депутати-радикали почали кричати «Ганьба!». Відразу після цього Ширма оголосив сесію закритою, і під звуки гімну Клименюк покинув трибуну та пішов із зали.

Klimenyuk1

 

super cina

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.