У Бердичеві день Василя пройшов без відзначення здобутків бердичівлян — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

У Бердичеві день Василя пройшов без відзначення здобутків бердичівлян

Жоден бердичівлянин, напевно, вже не уявляє відомий усім день Василя, що припадає на 14 січня, без проведення чи то напередодні, чи на кілька днів пізніше урочистостей, на яких відзначають перемоги, досягнення та здобутки бердичівлян. В залі міського Палацу культури ім. О. Шабельника протягом чотирьох годин на сцену по черзі або ж і групками виходять ті, хто протягом року прославляв наше місто у галузях культури, освіти, спорту тощо і отримував переможні нагороди на різного роду змаганнях, олімпіадах, конкурсах та фестивалях. При цьому не забувають і про їхніх вчителів, керівників і наставників, котрі навчали, підтримували, підготовлювали. Називають тут і імена активних донорів, матерів-героїнь, людей з великим трудовим стажем і тих, кого по праву називають «Героями». Не оминають увагою і благодійників та меценатів, підприємців і усіх, завдяки кому розвивається місто, його установи, організації, підприємства.

Традиційно, усі звикли, що дана церемонія проходить у січні і пов’язана з днем Василя, причому неспроста, бо цей захід протягом кількох років проведення асоціюватися з міським головою Василем Мазуром. Щоправда минулого року у власний день ангела міський голова порадував бердичівлян та поважних гостей міста зовсім іншим заходом – відкриттям реконструйованого «Музично-драматичного театру на Європейській».


Цього ж року всі учасники щорічної церемонії і її глядачі впевнено очікували проведення церемонії своєчасно, хоча і були припущення, що день Василя ознаменується відкриттям нової дитячої поліклініки. Проте її урочисто презентували містянам ще у грудні, а от інформація про відзначення перемог, досягнень та здобутків бердичівлян чомусь так і не з’явилася. Ті, хто мав подавати фотокартки для альманаху теж були здивовані, що зазвичай вони заздалегідь підбирають світлини і віддають для друку, а цього разу все затихло.


Вже дещо згодом почала поширюватися інформація про те, що церемонія проходитиме пізніше, бо у відведений час не встигли виготовити альманах – символ щорічного заходу, в якому міститься фото та інформація про ті ж таки досягнення, перемоги і здобутки.


Та якою б не була причина, але підтвердження того, що дату так званого «Василя» перенесли на місяць, є в рішенні виконавчого комітету «Про затвердження перспективного плану роботи виконавчого комітету на 2019 рік» від 28 грудня 2018 року, де в розділі «Організаційно-масові заходи» вказано, що урочиста церемонія відзначення перемог, досягнень здобутків бердичівлян за підсумками 2018 року, за організацію якої відповідають Валентина Адаменко, Валентина Кузьменко та Олена Петрівська, відбудеться у лютому.


Поки що конкретна дата проведення заходу невідома, але на Офіційному порталі міста, сподіваємося, незабаром з’явиться анонс, який можна буде розмістити на сайті газети, аби проінформувати бердичівлян, бажаючих відвідати захід.

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.